Majo Polyak & Radmila Svensson: Waiting for the Night

Tesne pred vydaním debutového albumu "Neverending Story" predstavuje slovenský producent elektronickej hudby Majo Polyak, v poradí svoj šiesty singel. Cover verziu skladby "Waiting for the Night" od Depeche Mode pripravil v spolupráci so speváčkou a hudobníčkou Radmilou Svensson.

"Na záver prác na albume sme si dovolili strihnúť si aj jeden cover - a to na jednu z mojich najobľúbenejších skladieb od Depeche Mode - "Waiting for the Night". Pokojnú baladu, ktorá krásne plynie časom a priestorom sme pripravili v jemne triphopovej úprave a radi by sme ňou vzdali hold Depeche Mode a autorskému géniovi Martina Goreho. Ak sa táto naša cover verzia "Waiting for the Night" niekedy donesie až k nemu, dúfam, že bude spokojne kývať hlavou. :-)"

Vokály nahrávali v štúdiu Men at sound studio u Matúša Homolu v Trenčíne, hudba vznkla v Majovom štúdiu soundBerry. O finálny mix a mastering sa postaral Roman Ferianc, líder projektu This is Kevin.

"Obom chalanom - Matúšovi aj Romanovi - patrí naša veľká vďaka za ich nezištnú, a významnú pomoc, vďaka ktorej bude, pevne veríme, album Nevrending Story poslucháčskou lahôdkou." - dodáva Majo Polyak.

Album Maja Polyaka - Neverending Story - na ktorom okrem Radmily Svensson budete mať možnosť počuť aj spoken word artistku Paulínu Feriancovú, vychádza 10. decembra 2023. Dostupný bude na všetkých streamovacích platformách, postupne aj na CD a exkluzívnom limitovanom 2xLP.

YouTube: @majopolyakmusic8118
Web: www.majopolyak.com

Majo Polyak & Radmila Svensson: Waiting for the Night

Majo Polyak & Radmila Svensson: Waiting for the Night

Majo Polyak & Radmila Svensson: Waiting for the Night

Názory Devotees (4)

vocal

 1    6. november 2023 o 14:38

všetky cover verzie, kde vokál spieva žena sú skvelé, a keď je k tomu aj hudba dobrá tak to môžem.
niektorí to pokazia hudbou a iní to pokazia mužským hlasom…


Jarik

 2    6. november 2023 o 17:50

tak to to he veľmi dobrý cover po každej stránke, i keď niekedy by speváčka mohla niektoré slová viac potiahnuť


bob3

 3    6. november 2023 o 18:41

Track neobsahuje zadne instrumentalni zmeny, jak zacne tak skonci, ve jmenu puvodni verze a to je skoda, songu by sluselo trochu ho prostrihnout, ale muze to byt umelecky zamer a hlavne kdo jsem ja, urcite ne hudebni kritik, good luck.


cvengo

 4    7. november 2023 o 15:01

kvoli comu by mal ten martin spokojne kyvat hlavou? mne ten hlas nesedi


Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa