Lowly

Vince Clarke obdržal ďalšiu skladbu Martina Goreho s názvom "Lowly". Spolu s ďalšími budú tvoriť obsah spoločného projektu, ktorého termín vydania stále nie je známy a dokonca zatiaľ nie je isté, či sa nejakého vydania dočká.

Zoznam spoločných skladieb sa teda rozšíril na 5 kusov:

Zaat
Flux
Skip This Track
Aftermaths
Lowly

Názory Devotees (9)

Paloq2

 1    28. január 2011 o 08:34

Ja by som bol rad keby radšej všetku tvorivosť venoval smerom k DM.

Sveta

 2    28. január 2011 o 20:39

A ja som zase rada, ze Martin robi, co ho bavi smile). Ved je to len 11 mesiacov od skoncenia turne. Martin sam sa vyjadril, ze ak maju byt jeho napady dobre a texty kvalitne, potrebuje trosku casu a oddychu, aby opat nabral inspiraciu. Klud, vsetko bude wink, dajme mu cas.

jozefst

 3    28. január 2011 o 23:05

Možnože toto je materiál pre nový album DM. Ešte väčší návrat ku koreňom. Ďalšie skladby dodá Alan a na koncertoch budú vystupovať v zostave Martin, Vince, Andy, Alan a Dave. Vlastne toto bude najnovšia zostava kapely. Svojím spôsobom boy band.

dvd18

 4    29. január 2011 o 03:05

...tiez by som bol rad, keby nieco vydali v zlozeni: Gore-Wilder-Clarke + Gahan & Mr. One Finger smile ...prosim neberte to osobne!

Lancer

 5    29. január 2011 o 09:59

Vincovi som sice vdacny ze DM dal dokopy a zbuchal prvu platnu, ale uz by som ho do DM spat netahal.. Za tie roky si DM vytvorili uplne iny styl nez s akym zacinali.. S Alanom je to samozrejme ine smile
To ze Vince robi remixy pre DM ocenujem viacej ako keby mal pre nich znova tvorit smile

Night

 6    29. január 2011 o 11:44

Som veľmi zvedavá na tie piesne.
Myslím, že teraz je dôležité, aby chlapci robili to, čo ich robí šťastnými. Verím, že keď si dobijú baterky dočkáme sa nového DM albumu.

Roman

 7    29. január 2011 o 18:24

Zatial nie je jasne ani v akej podobe Martin tieto skladby Vincovi dodava. Su to hotove dema? Alebo len texty? Aky je Vincov prinos k tymto skladbam? To co stale nie je zname je este vela.
Paradoxne pred 30 rokmi to bol Vince kto dodaval kapele skladby a este aj po odchode z kapely im so sucitu ponukol Only You. Teraz sa to otocilo a skladby dodava Vincovi Martin. Zeby si Vinco tak neveril alebo ma o Martovych skladatelskych scopnostiach taku vysoku mienku?

yo-yo

 8    1. február 2011 o 12:13

Roman: tu ide o spolupracu. Martin zjavne dodava svoje napady vo forme demo skladieb. Clarke predpokladam do nich vklada svoje napady a tak vznikaju skladby tohto zatial nenazvaneho projektu.
Spekulovat o nich, ze co si myslia a veria je naozaj iba vo sfere sci-fi. smile

2strange2

 9    2. február 2011 o 22:59

Od Alanovho “znovuobjaveniasa” v Royal Albert Hall nam uz len toto chybalo.Akoby sa cely ten kruh uzatvaral.

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa