Line-up májového Mute Event-u takmer kompletný

Tí, ktorí si už zakúpili vstupenky na májovú akciu labelu Mute v londýnskom Roundhouse sa majú skutočne na čo tešiť. Kto totiž sleduje ponuku tejto liahne zaujímavých projektov musí uznať, že Daniel Miller odviedol so svojim realizačným tímom dokonalú prácu.

Posúďte sami: FRIDAY 13 MAY RICHIE HAWTIN (MINUS, BERLIN) WITH VISUALS BY ALI DEMIREL MOBY (DJ SET) RECOIL NITZER EBB RICHARD H. KIRK CARTER TUTTI with NIK VOID (COLLABORATION) NON THE BALANESCU QUARTET POLE T.RAUMSCHMIERE THOMAS FEHLMANN THOMAS BRINKMANN KOMPUTER DANIEL MILLER (DJ SET) SATURDAY 14 MAY ERASURE AND SPECIAL GUESTS THE RESIDENTS LAIBACH LIARS MAPS AND POLLY SCATTERGOOD (COLLABORATION) ALISON MOYET (SPECIAL GUEST) S.C.U.M BETH JEANS HOUGHTON POPPY AND THE JEZEBELS SIMON FISHER TURNER AND MIRA CALIX (COLLABORATION) BIG DEAL JAMES BROOKS PETER GREGSON DANNY BRIOTTET (DJ SET) IRMIN SCHMIDT AND KUMO play The Sound Of Can – CAN ARCHIVES SPECIAL (DJ SET) WORKSHOP DIRTY ELECTRONICS FILMS MARK STEWART ‘ON/OFF’ (2009) AN EXCLUSIVE NICK CAVE & THE BAD SEEDS FILM BY IAIN FORSYTH AND JANE POLLARD WITH MORE TO BE ANNOUNCED TALKS GARETH JONES ON PRODUCING MUTE ARTISTS, STEFAN BETKE (AKA POLE) ‘AN INTRODUCTION INTO THE SCIENCE OF MASTERING’ PLUS MORE TO BE ANNOUNCED INSTALLATIONS – 13 + 14 MAY SCHNEIDERS BEURO FLIES, GUYS AND CHOIRS FELIX’S MACHINES viac informácii na mutedotcom.wordpress.com

Názory Devotees (7)

dvestotri

 1    18. marec 2011 o 08:09

Tak to je fakt pecka. Uzasne !!!!!

Error

 2    18. marec 2011 o 20:57

může mi tu někdo vysvětlit kdo má iq 50 a vyšší proč tam nejsou dm? já na to nemám mozkovou kapacitu

Zero202

 3    18. marec 2011 o 21:40

Vysvetlenie je uz uvedene v titulku spravy (“Mute Event”).

Roman

 4    18. marec 2011 o 21:50

Myslim ze sa tu uz o tom debatovalo. DM clenovia sa tam pravdepodobne objavia ale len ako hostia. A preco nevystupuju? Asi preto aby neukradli show. Asi by sa to zmenilo na DM akciu s 99% DM fanusikmi. A ti chcu vidiet len DM. Vidis to na koncertoch kde to predkapely maju tazke. A toto je akcia Mute pod ktoru patria aj desiatky dalsich umelcov.
Mimochodom, aj ked sa Mute nedavno znovu uvolnila od EMI, DM myslim zostali u EMI.

chmelko

 5    19. marec 2011 o 12:34

nenormálne sa teším, je mi luto, že sa tam pravdepodobne osobne Nick Cave neukáže, inak to zloženie je ako zo sna…diky ti Dane Millere!!

Error

 6    19. marec 2011 o 22:59

kdyby tam odehráli dva songy tak myslím že fanoušci mobyho by to vydrželi

brano

 7    27. marec 2011 o 19:29

14. maja DJ Set Goreho a Fletchera

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa