Líder kultovej kapely Camouflage (DE) pozýva na Depeche Mode Party

V sobotu, 28. novembra 2015 čaká v bratislavskom klube KC Dunaj hudobný večer odetý do temnoty a v znamení kultových kapiel Depeche Mode a Camouflage, ktorú príde osobne reprezentovať jej slávny spevák Marcus Meyn v úlohe DJa.

Návštevníci Depeche Mode Party tak zažijú oslavu žánrov new wave, synth pop a new romantic, ktorú umocia ostrieľaní DJi Diablo & Krto & Gabriel.

“Milujem DJing, je to takmer ako koncertovanie a fakt, že je to vždy spojené s párty, je len ďalší benefit. Určite budem hrať hrať aj naše veci, ľudia to odo mňa koniec-koncov aj očakávajú,” hovorí líder legendárnej kapely Camouflage a pokračuje: “Výber štýlov či interpretovi, ktorých hrám, vždy záleži na atmosfére daného eventu. Ale ak mám povedať, čo ako DJ milujem hrať, tak je to zmes modernej elektroniky, klasiky a 80s.” V podaní Marcusa Meyna však určite nebudú chýbať ani kultové hity od Depeche Mode. “Pre mňa osobne je Violator perlou v elektro-pope. Poznám túto kapelu už od jej začiatkov a tento album a turné bolo dychvyrážajúce,” dodáva.

Marcus Meyn (Camouflage)
Líder legendárnej nemeckej synth-popovej kapely, ktorú okrem speváka Meyna tvoria Heiko Maile a Oliver Kreyssig. “Nemecký Depeche Mode”, ako sa kapele zvykne hovoriť, je na scéne už viac ako tri desaťročia a počas svojich turné nevynechala ani Slovensko, naposledy dokonca Meyn označil slovenské publiku za jedno z najlepších. Charizmatický spevák sa u nás v minulosti predstavil aj ako DJ a jeho party hard set si vychutnáme aj teraz na Depeche Mode Party. V jeho podaní sa môžete tešiť na skladby od Depeche Mode, Erasure, Wolfsheim či De/Vision.

Diablo & Krto & Gabriel (depechemode.sk)
je trojica ostrieľaných DJov, ktorá ponúkne to najlepšie od britskej legendy. Večer nám ponúkne aj špeciálnu videoprojekciu zloženú zo známych klipov, raritných videí či fotografií.

Main stage bude patriť Depeche Mode hudbe, o ktorú sa postará Diablo a Gabriel, na bare nás čaká zase 80s new wave/indie/electro, ktorú bude hrať Krto. Na začiatku akcie sa bude premietať film.

KC Dunaj, Bratislava
28.11.2015 (sobota)
Štart: 20:00 hod.
Vstupné: 6€

Kompletné informácie o akcii nájdete v kalendári.

Pozvánka na Facebooku.

Názory Devotees (1)

Tomasito

 1    30. november 2015 o 08:07

aka bola party? dajte par infosiek - som zvedavy…dik

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa