Koncertný štáb Depeche Mode bilancuje turné

Veľmi peknú zbierku koncertných fotografii kapely, mapujúcu nedávno ukončené turné, nájdete v blogu na oficiálnych stránkach Depeche Mode. Turné bol jednoznačný úspech, čo dokazujú aj niektoré uvedené fakty.

Minulý víkend ukončili Depeche Mode koncertom vo fínskych Helsinkách tohtoročnú čast The Delta Machine Tour.

Od začiatku turné, v máji na francúzskej Riviére, odohrala kapela viac ako 80 koncertov v 30 krajinách na troch kontinentoch. V tomto roku zhliadlo koncerty dohromady viac ako dva milióny ľudí - a to nerátame tých, ktorí videli niektoré z koncertov vysielané cez webcast.

Od Abu Dhabi po Helsinki, od Tel Avivu po Mountain View, turné malo naozaj široký záber. Naše kamióny a autobusy precestovali svet a dohromady strávili na cestách 57 000 km, čo je približne 35 000 míľ. 1.5 krát sme teoreticky obišli Zem a to sme ešte neskončili.

Vďaka vám všetkým, ktorí ste prišli a sledovali náš oficiálny blog. Bola to sila a tešíme sa na ďalšie koncerty v roku 2014.

Na odkaze nižšie nájdete niekoľko vydarených záberov mapujúcich rozsah turné, ktoré, ako sme spomenuli, začalo v máji v Nice a skončilo pred pár dňami v Škandinávii.

Veselé Vianoce a šťastný Nový rok!

Fotografie

Názory Devotees (3)

Night

 1    22. december 2013 o 08:35

Tak to sú riadne čísla smile....Šťastné a veselé všetkým smile

mks

 2    27. december 2013 o 10:39

Nechci vypadat jako prudic Monghi, ale v originálním článku se píše “víc jak dva miliony návštěvníků...”. To je celkem rozdíl.

Monghi

 3    27. december 2013 o 11:03

@mks: niet nad spatnu vazbu. opravene ... diky smile

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa