Koncert ve Vídni v Tourblogu oficiálního webu

Určitě mnohé z Vás potěší fotografie a krátký článek, který přinesl oficiální web kapely na svém tourblogu ke koncertu Depeche Mode ve Vídni.

TourBlog

Názory Devotees (6)

Night

 1    8. december 2009 o 20:36

Díky Dangerous, už som to tam niekoľkokrát pozerala, či to už vložili.

...“a viedenský dav nás vítal s otvorenou náručou”..... nabudúce si musíme vziať vlajku grin

little_sheep

 2    9. december 2009 o 00:08

tych par fotiek zo zakulisia, kde su vsetci v objati a ten “bojovy” pokrik, tie su perfektne (a ostatne samozrejme tiez) grin

Blanche

 3    9. december 2009 o 10:53

Tiež som už fotečky videla, opäť to chce zaloviť v pamäti a vybaviť si tie nádherné momenty z koncertu. Mne sa moooc páčili aj tí dvaja oddaní fanúšikovia vo svetielkujúcich kabátoch, aké mal David v Barrel of a gun. Stáli v sektore sedenia oproti pódiu. Zbožňujem, čo všetko sú fanúšikovia urobiť pre svoje idoly:))))

kamil d.m

 4    9. december 2009 o 10:58

Pěkné fotečky.Na jedné jsem se i našel.

little_sheep

 5    9. december 2009 o 12:26

grin ti so ziarovkami boli fantasticki! teda videla som len jedneho, ktory sice pripominal skor vianocny stromcek, ale vzhladom na situaciu - koncert DM - to u kazdeho zucastneneho zrejme i tak vyvolalo tu spravnu “asociaciu”... dobre grin

Dalia

 6    9. december 2009 o 15:31

vtipne bolo, ako sa autor prispevku rozplyval nad atmosferou, vzhladom na to, ze tu tam vytvarali fanusikovia zo Slovenska, Ciech, Polska, Madarska, Bulharska, ale rozhodne nie z Rakuska…:-)

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa