Koncert Depeche Mode na VOLT Festivale v Šoproni + autobus z Bratislavy

Pozývame Ťa na koncert Depeche Mode v maďarskom Soproni. Bude to jedna z posledných zastávok kapely s programom Global Spirit Tour a veľmi blízko Slovenska.

Dave, Martin, Fletch a ich doprovodní hudobníci vystúpia 26. júna o 21:00 v nultý deň VOLT Festivalu. Celý večer bude preto patriť iba Depeche Mode a ich fanúšikom.

Nepremeškajte príležitosť zažiť Depeche Mode naživo za zníženú cenu v predpredaji.

Fanbus z Bratislavy

Ak plánujete vyraziť 26.6.2018 na koncert Depeche Mode v Šoproni z Bratislavy, ponúkame vám možnosť dopravy špeciálnym Fanbusom, ktorý Vás zadarmo na koncert odvezie a po jeho skončení dovezie späť. Bezplatný palubný lístok si môžete rezervovať v našom e-shope. Rezervácia bude neprenosná a viazaná na Vašu koncertnú vstupenku.

Ako získať bezplatnú dopravu? (aktualizované 17.5.)

Rezervácia v autobuse je podmienená objednaním vstupenky cez tlačidlo "Zakúpte si vstupenku na koncert na webe festivalu" umiestnené vyššie na tejto stránke. Ak ste si nezakúpili vstupenku na koncert prostredníctvom tohto odkazu, nebudete si môcť uplatniť nárok na bezplatnú dopravu z Bratislavy.

Tip: Pri objednávaní sledujte, či sa v adresnom riadku prehliadača nachádza časť referer=DMSK (alebo referer=DMCZ). Ak náhodou objednávanie z akéhokoľvek dôvodu prerušíte a nedokončíte platbou (alebo odídete z nákupného košíka), vráťte sa prosím na túto stránku, znovu kliknite na tlačidlo "Zakúpte si vstupenku na koncert na webe festivalu" a vykonajte nákup vstupenky / vstupeniek končiaci zaplatením. Pomocou identifikátora DMSK, alebo DMCZ budeme vedieť, že ste si vstupenky zakúpili cez nás a tým máte nárok na bezplatný autobus z Bratislavy.

Program na hlavnom pódiu Telekom Stage 26.6.

19:00 - Bëlga
21:00 - Depeche Mode

Neprehliadnite

O 18:00 môžete na pódiu Posta Terrace zažiť vystúpenie Das Model - Depeche Mode Cover Band a nadránom o 2:30 na Magenta Stage Black Asteroid (USA).

Informácia

depechemode.sk nie je organizátorom tohto bezplatného autobusu, iba informačným sprostredkovateľom a mediálnym partnerom VOLT festivalu.


Depeche Mode na VOLT Festivale v Šoproni

Názory Devotees (6)

Monghi

 1    14. máj 2018 o 08:38

to kto je taký štedroň, že zacvaka fanbus??

Gabriel

 2    14. máj 2018 o 12:36

Good Angel wink

ViolateYou

 3    14. máj 2018 o 13:30

Rezervoval som si miesto, teraz dojde palubny listok postou alebo ma iba evidujete a staci mi vytlacit si objednavku?

Inak neviem kto toto vybavil, vrela vdaka, ste skvely(i)

ViolateYou

 4    14. máj 2018 o 13:35

a este jedna vec Gabriel, kedze je to v termine mne vobec nevyhovujucom koli praci, nie som si na 100% isty ci skutocne budem moct ist aj ked velmi chcem…  budem to vediet asi v juni, ak by som nemohol ako to mam vyriesit aby som zbytocne neblokoval miesto v autobuse?

Gabriel

 5    14. máj 2018 o 15:31

Ludia,  ktori urobili rezervaciu budu neskor kontaktovani, ich vstupenka na koncert bude sparovana s rezervacnym listkom a ten im bude zaslany emailom v PDF. Zatial sa zistuje zaujem, nie je ale vylucene pridanie dalsieho autobusu.

Gabriel

 6    17. máj 2018 o 19:24

Prosím, prečítajte si časť “Ako získať bezplatnú dopravu?”.

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa