Koncert Depeche Mode na VOLT Festivale v Šoproni + autobus z Bratislavy

Pozývame Ťa na koncert Depeche Mode v maďarskom Soproni. Bude to jedna z posledných zastávok kapely s programom Global Spirit Tour a veľmi blízko Slovenska.

Dave, Martin, Fletch a ich doprovodní hudobníci vystúpia 26. júna o 21:00 v nultý deň VOLT Festivalu. Celý večer bude preto patriť iba Depeche Mode a ich fanúšikom.

Nepremeškajte príležitosť zažiť Depeche Mode naživo za zníženú cenu v predpredaji.

Fanbus z Bratislavy

Ak plánujete vyraziť 26.6.2018 na koncert Depeche Mode v Šoproni z Bratislavy, ponúkame vám možnosť dopravy špeciálnym Fanbusom, ktorý Vás zadarmo na koncert odvezie a po jeho skončení dovezie späť. Bezplatný palubný lístok si môžete rezervovať v našom e-shope. Rezervácia bude neprenosná a viazaná na Vašu koncertnú vstupenku.

Ako získať bezplatnú dopravu? (aktualizované 17.5.)

Rezervácia v autobuse je podmienená objednaním vstupenky cez tlačidlo "Zakúpte si vstupenku na koncert na webe festivalu" umiestnené vyššie na tejto stránke. Ak ste si nezakúpili vstupenku na koncert prostredníctvom tohto odkazu, nebudete si môcť uplatniť nárok na bezplatnú dopravu z Bratislavy.

Tip: Pri objednávaní sledujte, či sa v adresnom riadku prehliadača nachádza časť referer=DMSK (alebo referer=DMCZ). Ak náhodou objednávanie z akéhokoľvek dôvodu prerušíte a nedokončíte platbou (alebo odídete z nákupného košíka), vráťte sa prosím na túto stránku, znovu kliknite na tlačidlo "Zakúpte si vstupenku na koncert na webe festivalu" a vykonajte nákup vstupenky / vstupeniek končiaci zaplatením. Pomocou identifikátora DMSK, alebo DMCZ budeme vedieť, že ste si vstupenky zakúpili cez nás a tým máte nárok na bezplatný autobus z Bratislavy.

Program na hlavnom pódiu Telekom Stage 26.6.

19:00 - Bëlga
21:00 - Depeche Mode

Neprehliadnite

O 18:00 môžete na pódiu Posta Terrace zažiť vystúpenie Das Model - Depeche Mode Cover Band a nadránom o 2:30 na Magenta Stage Black Asteroid (USA).

Informácia

depechemode.sk nie je organizátorom tohto bezplatného autobusu, iba informačným sprostredkovateľom a mediálnym partnerom VOLT festivalu.


Depeche Mode na VOLT Festivale v Šoproni

Názory Devotees (18)

Čítať a pridávať komentáre môžu iba zaregistrovaní a prihlásení depešáci.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa