Dave Gahan a Soulsavers, Miláno, 04/11/2015

Dave Gahan so Soulsavers uzavrel plánované miniturné na podporu albumu "Angles & Ghost", vystúpením v talianskom Miláne, v divadle Fabrique. Či to bolo skutočne posledné vystúpenie a na rad prichádza stretnutie s Martinom, ukážu najbližšie dni.

Dave sa, okrem rozruchu okolo aktuálnej sólovej práce, postaral aj o riadny šok vo francúzskej televízii Canal+, kde na otázku, kedy sa dočkáme ďalšieho albumu Depeche Mode, odpovedal s úplne vážnou tvárou, "Žiaden ďalší album Depeche Mode už nikdy nebude!". Samozrejme, šlo len o žart. Dôkazom je video na stránkach post-punk.com.

Názory Devotees (2)

tommy

 1    5. november 2015 o 13:09

Dúfam,že Dave hneď sadne na lietadlo do LA a nasl. smer Santa Barbara… Ešte predtým cinkne svojej manželke, nech mu pošle čistú bielizeň do Kalifornie… Raz darmo, železo treba kuť za horúca… grin  a Dave je teraz “very shine”.


adrian

 2    10. november 2015 o 09:23

este za zastavil na autogramiade Soulsavers aj s Richom na druhy den, bolo tam 250 ludi, nie viac, trvalo to hodinu, kazdemu podpisal disk a kazdy mal fotku. bolo to obrovske, zazitok na cely zivot. howk. smile


Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa