koncert Depeche Mode v Bratislave

Happy birthday, Alan!!

Po promo premietaniach blue-ray záznamu ‘A Strange Hour In Budapest’ sa po Alanovi Wilderovi akoby zaľahla zem. Predáva svoje niekdajšie honosné sídlo, niet náznaku po novej hudobnej tvorbe. V každom prípade dnes slávi svoje 54. narodeniny.

Všetko najlepšie, Mr. Wilder!

Názory Devotees (4)

Michaela 146

 1    2. jún 2013 o 12:43

Happy Birthday, Milý a sympatický Alane !!!

KRABAT

 2    2. jún 2013 o 17:00

Niekedy pred ozaj desiatkami rokov sme este ako partia mladych juncov oslavovali narodeniny jednotlivych clenov kapely . Ci uz sme isli niekam von aj s magicom a chlastom , ci uz len posedenim a tak dalej . Ale to bolo pred viac ako 25 rokmi . Teraz im v duchu aj ja poprajem vsetko NAJ , ale uz to v sebe nejak neriesim . Jedina vec co mi na ALANOVI vadi ........... skoda prevelika,  ze sa stale viac a viac prepadava do prepadliska zabudnutia a zatratenia . Len s problemami sem tam vypreda nejaky 300 miestny klub / zhruba / - samozrejme , ze tie cisla byvaju aj vyssie . Ale ide o to , ze by som si ho vedel predstavit uplne niekde inde , jeho miesto je na inom poste ako na tom , ktory zdiela teraz . Niektore veci su na svete uplne zle .... ale uplne . To , ze ja skoncim tam kde som je uplne normalne . Nikdy som nic nedosiahol a tak ani nemam narok sa tahat a narokovat si nieco obrovske . Typek akym je ALAN by mal ale urcite skoncit trosku inak ..... skoda previlka ............ SKODA PREVELIKA !!!

jozefst

 3    2. jún 2013 o 21:24

Snáď sa mu podarí reštart, ako bývalej velkokapele! Nech sa mu v živote darí!!!

Stanley242

 4    3. jún 2013 o 10:37

HaPy Birthday, Mr. Alan Ch.W.
Súhlasím s Krabatom, takýto pán umelec by nemal skončiť na smetisku hudobných dejin a celé je to zle. Musím povedať že jeho Recoil tvorba mi skoro nič nehovorí, až na pár výnimiek, no o to viac jeho meno rezonuje v súvislosti s KAPELOU.

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa