Fotogaléria na depechemode.sk konečne spustená

Po rokoch ožila na depechemode.sk sekcia, ktorá vždy patrila k najnavštevovanejšim - Fotogaléria. Po spustení novej verzie webu bola jedinou z častí, ktorá nebola dokončená... až doteraz.

Dovoľujem si vás pozvať do novospustenej Fotogalérie, ktorá v tomto momente obsahuje okolo 1000 fotografií, predovšetkým z DM akcii. V priebehu týždňa budú naplnené všetky galérie a vzniknú aj nové. Pridaná bola možnosť k fotografiám diskutovať, takže zhoďte zábrany a zanechajte svoje komentáre. Fotogaléria depechemode.sk

Názory Devotees (6)

Kikero

 1    14. júl 2009 o 17:05

@Gabriel: sú nejaké fotky, resp. budú dostupné aj z tých párty, ktoré boli dávnejšie a mimo BA? Mám na mysli parties z KE u obdobia rokov 2001 - 2006 a iných miest (MT, ZA, PN, TT, BB atd…)

Gabriel

 2    14. júl 2009 o 17:24

@Kikero: ja zatial vymetam svoj archiv, tj. aj fotky, ktore som nafotil ale na web sa nikdy nedostali. Co sa tyka rannych rokov (napr. nasa zoznamovacia akcia v Martine), tam mam uz len 1 fotku, pretoze behom rokov ma niekolko krat postihla katastrofa zmazaneho HDD. Budem ale vdacny, ak pamatnici a majitelia fotiek zaslu balicky na moj email. Samozrejme, akcie na ktorych som sa nezucastnil - z tych nemam absulutne ziadny material. Ak teda chce niekto nechat vytvorit galeriu z akcie, z ktorej ma fotky, rad ich privitam a zavesim na web.

Technicka poznamka. V galerii je standardna sirka fotiek 900 bodov, takze ak chce niekto poslat fotky, bude najlepsie, ak budu mat na sirku presne 900 bodov, alebo viac (ja ich uz spraujem).

G.

Night

 3    23. júl 2009 o 14:30

Za tie roky ste zozbierali úžasné množstvo fotiek, ja ešte čakám, kedy pribudnú z After party po koncerte, to je totiž jediná akcia, na ktorej som bola…..
Pekný deň všetkým!

beatmasters

 4    29. júl 2009 o 22:45

Zdravím fans DM. Fotogalerie je úctyhodná a bohatá. Jen nerozumím tomu, proč na fotografiích s celou kapelou DM vůbec není Alan? Nebo je to myšleno jako fotogalerie ryze ze současnosti? V opačném případě by to vypadalo jako kdyby Alan v DM nikdy ani nebyl????

Gabriel

 5    29. júl 2009 o 22:52

@beatmasters: galeria je stale vo vystavbe. Mam dost vela fotografii, a pravdou je, ze v tom mam strasny bordel a potrebujem najprv urobit poriadok vo fotkach. Do galerie boli vlozene zatial sety fotografii, ktore boli tematicky ako tak po kope. Co sa tyka fotografii clenov, tak tam je prace najviac. Popri praci nemam tolko casu sa bavkat s fotkami, takze to bude urcity cas trvat. Predsa len, ked ma clovek niekolko tisic fotiek najrozlicnejsej kvality a rozlisenia a chce to usporiadat podla nejakej casovej osi, tak to vyzaduje urcity cas, aj ked som deklaroval tyzden…

Ak mi ale chce pomoct, tak to privitam… ale to sa samozrejme tradicne asi nikomu nechce.

beatmasters

 6    29. júl 2009 o 23:06

@Gabriel: myslel jsem si to. asi to není tak jednoduché sestavit rozsáhlou fotogalerii. jen jsem si tak říkal, že by už si nikdo moc na toho Alana nevzpoměl, když odvedl v DM tolik skvělé práce. jde o to, že na diskuzních jiných DM stránek už to skoro vypadá tak, že když si někdo postěžuje, že mu Alan chybí nebo že už je dost málo informací o něm v souvislosti s DM tak se hned najde dost těch, kteří jsou na to už alergičtí jako by jim to vadilo. ale jak jsem si myslel, tohle asi nebude ten případ. zdravím. máte fajn DM stránky a hodně bohatou diskuzi. hodně lidí tu na spoustu příspěvků dost aktivně reaguje

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa