Fletch opäť ohlasuje návrat do štúdia

Andy Fletcher poskytol rozhovor pre aktuálne vydanie francúzskeho hudobného magazínu Obscur v rámci promo kampane k júnovej remixovej kompilácie "Remixes2: 81-11". To, s čím vyrukoval vyvolá určite množstvo otázok a diskusií.

V prvom rade všetkých fanúšikov ubezpečil, že všetky remixy, ktoré sa dostali na kompiláciu, si kapela vypočula a osobne schválila. Ostatné dôležité informácie sa týkajú budúcnosti kapely. Podľa Andyho by sa mala kapela objaviť v štúdiu už čoskoro (pozn. pojem "čoskoro" znamená v slovníku DM aj niekoľko mesiacov) a páni majú nateraz v pláne nahrať minimálne ďalšie dva štúdiové albumy. Prípadnú spoluprácu s Alanom Wilderom Fletch nevylúčil, no s jeho návratom medzi stálych členov kapely sa nepočíta.

Čo z toho bude nakoniec pravda a čo slúži len ako marketingový ťah, to ukáže čas. Faktom je, že David sa nedávno pre rádio KROQ vyjadril, že so stretnutím ohľadne možných plánov na vydanie nového albumu Depeche Mode ráta až ku koncu kalendárneho roka.

zdroj: depeche-mode.com

Názory Devotees (6)

jozefst

 1    25. máj 2011 o 19:41

Číta sa to dobre.

edko

 2    25. máj 2011 o 19:58

bla bla bla….vidim to tak na koniec roka 2012 alebo skor zaciatok 2013 a pevne dufam, ze nevyjde nic podobne ako SOTU. ak ano, tak skoda casu…

Vilem

 3    25. máj 2011 o 20:44

asi vela otaznikov,ale predsa len pozitivne informacie.prvy pocit,podskocilo srdiecko…jupiii…aj ked to jupiiii moze byt dlhsie,ale neva…

ROBOTER

 4    26. máj 2011 o 16:59

majú nateraz v pláne nahrať minimálne ďalšie dva štúdiové albumy

- co to znamená?
Každopádně jejich brzkému návratu do studia bych docela věřil… příjde mi, že je jejich práce touto dobou mimořádně baví a poslední dvě alba jsou toho důkazem.

Night

 5    26. máj 2011 o 22:43

tešme sa ...

Gabriel

 6    28. máj 2011 o 16:49

@ROBOTER: Pravdepodobne podpisali zmluvu zaväzujucu nahrat dva dalsie albumy. Kedze su DM opatrni pri vyhlaseniach o bududcich albumoch, toto jednoznacne tvdenie ma zrejme opodstatnenie napr. zmluvou. Su to ale samozrejme iba moje spekulacie.

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa