First Look Music: Spirit

Americký magazín Entertainment Weekly sa v krátkom sumári očakávaných albumov v roku 2017 zmienil aj o chystanej novinke Depeche Mode.

Depeche Mode zdá sa operujú v 4-ročných cykloch, no nie je to zámer. "Ono to vyzerá, akoby to bolo plánované, no naozaj to tak nie je," povie gitarista synth-rockových bohov na margo pravidelných období vydania posledných šiestich albumov kapely. "Momentálne mám pocit, že je to príjemne zdravé časové obdobie. Viete, v 1980tych rokov sme vydávali nový album takmer každý rok, no také tempo sa pri všetkých tých veciach už dnes zvládnuť nedá."

Namiesto toho sa kapela dala dohromady s novým producentom, Jamesom Fordom (Arctic Monkeys, Florence + the Machine), a zapracovala na skladbách ako "Where's the Revolution", ktoré sú dnes aktuálnejšie, než bol pôvodný zámer. "Tie skladby boli napísané ešte pred udalosťami ako Brexit, či zvolenie Donalda Trumpa, ale aj predtým sa vo svete odohralo množstvo kľúčových a hybných momentov. Myslím, že veľmi pasujú aj do tohto obdobia."

zdroj: dmtvarchives.com

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa