Dôležite upozornenie, prosím čitajte

Z neznámych dôvodov bola primárna e-mailová adresa depechemode.sk zaradená na celosvetový zoznam spamovacích e-mailových adries.

Verejné webové e-mailové služby na ktorých máte svoje e-maiové účty sa riadia týmto zoznamom spamovacích adries a tie automaticky blokujú možnosť doručenia e-mailov z adries zaradených na zozname. Z tohoto dôvodu nie je teraz možné doručiť akékoľvek notifikácie o nových prispevkoch, o nových sukromných správach, e-maily o resetovaní hesla atď. Chem preto požiadať užívateľov, aby do vyriešenia problému nezaškrtávali pri zasielaní diskusných príspevkov voľbu "Informovať ma o nových komentároch v tejto diskusii?", nakoľko notifikácie im nebudú doručené a naopak, budú vracané ako nedoručiteľné do schránky depechemode.sk. Ak sa spoliehate na e-mailové notifikácie, do vyriešenia problému, fungovať nebudú. Ďakujeme za pochopenie.

Názory Devotees (6)

Zenzucht

 1    14. marec 2009 o 10:41

@Gabriel: Měl jsem stejný problém a adresu jsem si potom dal mezi povolené adresy a problém se vyřešil.

Vidím to tak, že nějakému individuu leží dm.sk v žalůdku a tohle je výsledek.

Pevné nervy…

smartodm

 2    14. marec 2009 o 10:53

to co sa stalo je bezna vec. mozno niekomu mailovy klient oznacil tieto notifikacie ako nevyziadanu postu, klient poslal report na napr. google alebo spamassasin a domena bola zaradena medzi spammerov.
nikomu nemusi dm.sk lezat v zaludku…
neda sa stranka nastavit tak, aby boli notifikacie standardne “nezafajknute”?

Gabriel

 3    14. marec 2009 o 10:58

Nie, do zoznamu nezadavaju tu-ktoru e-mailovu adresu ludia, ale roboty. Ludia tu extremne a zbytocne vyuzvaju e-mailove notifikacie, aj ked su na webe kazdu minutu a v diskusiach, kde za den pribudne aj 100 prispevkov.

Ak chce niekto sledovat dianie na webe, tu je linka na zatial nezverejnenu funkciu webu: Statistika (mozu vidiet iba prihlaseni uzivatelia)

Tento nastoj nie je dokonceny, viem o chybach ktore tam su a preto ak sa nieco nebude pozdavat vam, skratka sa ma na anomalie vo funkcionalite nepytajte. Ak vam chyby vo funkcionalte nejako prekazaju, jednoducho nastroj nevyuzivajte.

BTW, ak by chcel niekto poskodit dm.sk koli tomu, ze ma/mal problemy so mnou. Je mi to jedno, pretoze poskodzuju nezivu vec, ktora sluzi inym fanusikom, nie mne. Mne web iba ubera osobny volny cas, takze nejakym poskodenim dm.sk by mi iba prospeli.

Gabriel

 4    14. marec 2009 o 11:02

@Zenzucht: ja tu pisem o spamoch, a ty do diskusie vlozi natvrdo e-mailovu adresu o ktoru sa jedna, aby si spamove roboty pochutnali. Pane boze, kedy uz ludia zacnu rozmyslat aj na internete….

Zenzucht

 5    14. marec 2009 o 11:10

Fajn, že to někdo říká zrovna mě a zrovna tady. Hezký začátek víkendu…

Gabriel

 6    14. marec 2009 o 11:46

@smartodm: funkciu zaskrtnutia akopredvolenu si kazdy uzivatel v profile nastavuje sam. Zrejme teraz budem musiet natvrdo moznost odoberat notifikacie, odstranit.

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa