DJ Richard Blade o Depeche Mode

Známy americký dj a moderátor Richard Blade (61) sa nikdy netajil tým, že Depeche Mode sú jeho najobľúbenejšou kapelou a nikdy si nenechal ujsť príležitosť na rozhovor s nimi.

"Je to jednoducho moja kapela, zbožňujem tých chalanov," povedal. V roku 1993, kedy kapela na turné propagovala ich ôsmy štúdiový album, "Songs Of Faith And Devotion", dostal návrh, aby za nimi priletel na úvodný koncert amerického turné na Floridu. Podarilo sa mu chytiť posledný let z Los Angeles a po pristátí v Miami sa o tretej ráno ubytoval v hoteli.

"Čo som prišiel na check-in, už ma tam čakali Alan (Wilder) s Davidom (Gahanom). Skončili sme v hoteli, kde sme si o 3:30 ráno dopriali jacuzzi a niekoľko pív. Mal som pocit, "Pane Bože, oni na mňa normálne čakali." Samozrejme, že by žúrovali aj bezo mňa. Je to skvelá kapela a hlavne skvelí chalani, s ktorými vždy radi trávite čas. Vždy som tvrdil, že aj by ste Davida Gahana zobrali z Depeche Mode, tak by mohol vystupovať s hocakou inou kapelu na svete, pretože on je jeden z najlepších frontmanov, akí tu kedy boli. Kľudne by ste ho mohli postaviť pred Judas Priest. V momente, ako by sa naučil ich texty, bol by brilantný!"

Celý rozhovor s Richardom nájdete na ocregister.com

Názory Devotees (3)

Gabriel

 1    22. august 2017 o 18:43

Richard bude zajtra spravovat FB stranku DM.

Gabriel

 2    22. august 2017 o 18:52

Okrem ineho, 2.11.2017 vychadza jeho autobiografia pod nazvom “World in my Eyes”, kde bude urcite hodne odkazov na DM.

Promo ku knihe: https://youtube.com/watch?v=D9ZnBns4VHs&t

Michaela 146

 3    22. august 2017 o 20:12

Paráda, Richard Blade, je sympatický chlápek s mírně prošedivělými vlasy a s mladickým výrazem ve tváři a navíc má vytříbený hudební vkus smile Výborné promo!
Nedávno jsem se dočetla, že prý odborníci tvrdí, že hudební vkus úzce souvisí s kvalitou vztahu i se sexuálním životem každého z nás….což mě celkem překvapilo tongue laugh

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa