koncert Depeche Mode v Bratislave

depechemode.com opäť odporúčajú projekt Recoil

Krátko po "historickom" vystúpení v Royal Albert Hall to bol reklamný banner, dnes dokonca oficiálna správa v "news" sekcii ohlasujúca výberový album "Selected" projektu Recoil. Aj Depeche Mode vedia byť gentlemani.

Hoci nádeje tých, ktorí veria v Alanom návrat do Depeche Mode schladili svojimi vyhláseniami obe strany, predsalen títo štyria páni dokazujú svetu, že dôvody, pre ktoré neboli v kontakte, boli naozaj hlúpe a prináležia skôr nezrelým tridsiatnikom, než dospelým gentlemanom. Zostáva teda dúfať, že tak ako Martin s Fletchom podporili Davida účasťou na jeho koncertoch, tak niekto z depešáckej trojice navštívi niektorý z Alanových eventov.

Názory Devotees (6)

Night

 1    13. marec 2010 o 22:57

Tak to by bolo naozaj úžasné, keby sa chlapci prišli naň pozrieť a podporiť Alana….priatelia takéto veci robia!

Dusan

 2    14. marec 2010 o 09:43

... a čo povedali chlapci z DM na tému náratu Alana do kapely? Nejak som to nezachytil.

Monghi

 3    14. marec 2010 o 09:51

praveze nic… ale z Martinovho vstupu v TV reporte z RAH bolo jasne citit, ze je to len jednorazova zalezitost. A povedzme si to uprimne… pre Alana su DM uzavretou zalezitostou uz od roku 1993!!! Vivat Recoil!!!

kačena

 4    14. marec 2010 o 15:32

...a možno veľmi rýchlo zodpovedaná “question”...keď už Alan rozhlasuje,že v Berlíne môžme čakať jeho “very special guest” !!! smile

Dusan

 5    14. marec 2010 o 21:55

Ja si stále myslím, že analýzy v zmysle, že niečo pre niekoho sa navždy uzavrelo po toľkých rokoch jednoducho v hudbe neplatia. Skoro 20 rokov je príliš veľa, aby niekto bol stále tvrdohlavý, naštvaný a nezačal zabúdať na zlé a skôr naopak spomínal na to dobré... a v hlave to môže fungovať aj tak, že prečo si to dobré nezopakovať? ...kým je ešte čas.

tomy

 6    15. marec 2010 o 13:12

no človek nikdy nevie, ale poznajúc Martinovu tvrdohlavosť, Alanovu hrdosť a Andyho vernosť k Martinovi, uf tak to je ťažký oriešok :(
Neviem, ale aj samotní fans by boli z toho asi rozčarovaní, keby niečo spáchali. Ako sa hovorí , každý zázrak trvá tri dni a potom čo?

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa