Depeche Mode v Jungle City

Švédsky magazín Studio priniesol vo svojom aktuálnom vydaní rozhovor s Christopherom Bergom, ktorý pracuje s Depeche Mode na ich novom albume. Kapela sa momentálne skrýva v štúdiu Jungle City v New Yorku.

Kým sa k nám dostane preklad rozhovoru, tak snáď potešia aspoň fotografie. Mimochodom, atmosféra v celom tíme je výborná, všetci obývajú ten istý hotel a spoločná večera patrí ku každodenným rituálom. Depeche Mode strávia celkovo v štúdiách 140 nahrávacích dní.

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Názory Devotees (6)

RobinVonSteinberg

 1    1. september 2012 o 12:08

Hurraa…fotecky..smile..konecne..smile

jozefst

 2    1. september 2012 o 13:42

Naozaj konečne, alebo to bude zas iba zopár fotiek na tri mesiace. Čo sa týka tej soniovej pesničky, nie je zlá. Len asi od PTA sa tak trocha obávam noveho materiálu DM a toho, či náhodou nezačnú stagnovať. Zatiaľ som sklamaný nebol. Uvidíme, čo z DM vylezie teraz.

jozefst

 3    1. september 2012 o 13:52

Keď som videl ten malý biely syntenzátor Teenage engineering OP-1, napadlo ma Casio VL-1, ktorý je vidno aj v klipe od Trio Da-da-da.

exit music

 4    2. september 2012 o 19:54

obrázky ala SOTU smile Tak neviem neviem, ale mám pekný názov pre nový labum MFTM - nie nebojte sa , nejde o Music For The Masses, ale o jeho dvojku : Music From The Mars smile

dvestotri

 5    2. september 2012 o 20:16

Ja sa vobec neobavam toho, ze DM spravia SOTU 2. podla mna by nikdy take nieco neurobili. Kazdy ich album je zvukovo uplne odlisny od svojho predchodcu. Teda ak neratam prve dva grin
Ale by ma zaujimalo, preco je ohladom nahravania take ticho. Dufam, ze je to ticho pred burkou grin

Night

 6    2. september 2012 o 20:53

chceme ďalšie! smile

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa