Depeche Mode sú v cieľovej rovinke nahrávania albumu

Depeche Mode započali včera v New Yorku poslednú - šiestu časť nahrávania svojho trinásteho, zatiaľ nepomenovaného štúdiového albumu. Oproti minulým etapám nahrávania sa k nim pripojil aj Flood (Mark Ellis) ktorý bude zodpovedný za výslednú mixáž albumu. Ako včera uviedol Daniel Miller v rozhovore pre dánske rádio, nahrávka je veľmi silná.

Martin Gore & Andrew Fletcher, Soho, New York, 10.9.2012
Martin Gore & Andrew Fletcher, Soho, New York, 10.9.2012

Ako sa zdá, kapela chce mať do konania tlačovej konferencie 23.10. v Paríži všetko hotové. Dá sa preto očakávať, že oproti tlačovke pred 4 rokmi bude kapela pripravená rozprávať o albume viac. Vtedy neprezradili ani názov albumu, prezentovali iba názov turné, termíny a pustili iba pár krátkych ukážok skladieb, nakoľko vtedy nahrávanie bolo stále v plnom prúde.

Názory Devotees (11)

mks

 1    18. september 2012 o 15:28

A ukázka stále prd… grin

Gabriel

 2    18. september 2012 o 16:02

Je evidentne, ze kapela “nepusti” nic do tlacovej konferencie 23.10.

mks

 3    18. september 2012 o 16:09

Gabriel: jj bohužel vše tomu nasvědčuje… Ještě víc jak měsíc doba hudebního temna…

Nevím, ale něco mi říká, že první singl spatří světlo světa koncem listopadu. A bude tam i nějaké super “béčko”! Není to skvělá vize!? grin

mks

 4    18. september 2012 o 16:19

Jinak album vyjde 18.3.013 v EU / 19.3. v US a bude mu předcházet ještě jeden únorový singl - rovněž naditý parádním “béčkem”... Tour v US a Kanadě začne druhý týden v dubnu. Druhý bude EU leg - letní stadionové tour… Jinak při tour v příštím roce opět zavítají i do Asie a Austrálie. No to už stačí...

Musel jsem všem nalít trochu toho optimismu do žil grin

jozefst

 5    18. september 2012 o 20:33

Ono tieto tipovačky zo srandy potom hraničia so šírením poplašnej správy grin. No ale kiež by to tak nejako bolo, ako píše mks. A taktiež aj s béčkami, ktoré nebudú na albume. To bolo vždy pre mňa čaro objavovanie singlových nealbumových skladieb a aj toho, aké majú DM na b stranách singlov silné veci. Napríklad But nottonight, (set me free) remotivate me, Sea of sin, ale nebudem pokračovať, lebo ich tu vymenujem všetky. Hlavne nech nás príjemne s novým albumom šokujú a verím, že opäť spustia veľké polemiky s dišputami.

bel canto

 6    19. september 2012 o 18:13

Ja v kutiku duse dufam, ze s Floodom pride laboratorne cisty zvuk a mozno (a to som uz uplne trufaly) tvrda basa a bicie ... Ak nie, aj tak pan boh zaplat aj za to.
M.

radoo

 7    19. september 2012 o 21:05

zial,flood do priamej tvorby albmu nezasiahol.prizvali si ho az po kvazi-finalnej uzavierke albumu,aby im tam nieco namixoval.skoda,lebo hilier uz dodrbal co sa dalo.

mks

 8    20. september 2012 o 11:20

Ta kritika k BH je neopravnena… Obe alba jsou velmi dobra. Zvuk u obou alb je proste presne takovy, jaky ho v ten dany moment chteli mit. Kdybych byl ja clenem DM a nezamlouval se mi zvuk alba, ktere natacim, tak budu tlacit na producenta a vsechny, kteri se na nem pracuji, aby se zvuk ubral jinym smerem. To si vazne myslite, ze to kluci nemaji pod kontrolou a nechavaji to v podstate na nahode? Kazde album, ktere kdy DM vydali je album DM a ne producenta. Oni se jim prezentuji a oni urcuji, jake bude. Co chci presne rici je, ze s vyslednym zvukem musi byt spokojeni predevsim sami DM… grin Kopat do BH je nesmysl. Navic si opravdu myslim, ze jak PTA, tak SOTU jsou velmi dobra alba.

kuklac

 9    20. september 2012 o 12:53

kazde album je dobre-clovek si tam vzdy nieco najde ale FLOOD by mal robit cely album potom by to bol tzv narez

Flexible

 10    20. september 2012 o 13:47

a mohli by si prizvat napr. tychto hracov na Hang, ja som tym zvukom ocareny, dalo by sa to zakomponovat tak ako napr. na Ultre steel pedal guitar http://www.youtube.com/watch?v=fthnmsp7QVA&feature=related
btw. radoo, uz prestan neustale kopat do SOTU, uz sme to od teba veeelakrat poculi, stacilo!

kuklac

 11    21. september 2012 o 08:25

to Flexible-to patri akoze mne ze mam prestat kopat do SOTU???

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa