Depeche Mode si užili voľno pred koncertom v centre Madridu

Skupina Depeche Mode si užila hudbu a španielsku kuchyňu v jednej z najexkluzívnejších reštaurácií v Madride.

Kapela je v Španielsku pri príležitosti svojho turné, v rámci ktorého navštívia aj Barcelonu a Bilbao. Počas zastávky v Madride chceli navštíviť Flamenco de Leones, aby videli jedno z najlepších miest v hlavnom meste.

Depeche Mode preto využili v Madride dlhšie voľno po predchádzajúcom koncerte a nenechali si ujsť príležitosť užiť si noc vo Flamenco de Leones, veľkolepom mieste v centre mesta, kde zažili autentickú párty.

Návštevu Dave Gahana a Martina Goreho zorganizoval Pino Sagliocco, manažér umelcov, ku ktorému sa pripojilo približne 30 ľudí vrátane priateľov a rodiny. Okrem toho tam bol aj produkčný tím skupiny, s ktorým cestujú na turné, a manažér skupiny Jonathan Kessler.


Jorge Llovet, Pino Sagliocco a Jonathan Kessler

Noc začala večerou s japonskou kuchyňou, ktorú pripravil sushiman Omar Giraldo, šéfkuchár reštaurácie Lady Bongo. Nenechali si ujsť príležitosť vychutnať si aj španielsku gastronómiu, a preto sekundoval Antonio Colmenero, šéfkuchár Flamenco de Leones, s ktorým mohli ochutnať všetko od ručne krájanej šunky až po kandizované artičoky so sezónnymi hubami. Vrcholom večere boli rôzne dezerty od majstra cukrára Ricarda Véleza.

Neskôr boli svedkami jedného z najlepších tablaových vystúpení v podaní tanečnice Belén López, gitaristu Joni Jiménez a Montoyita, či spevákov Aroa Fernández a Antonio Carbonell. Publikum, vrátane Depeche Mode, prežili noc plnú radosti a zábavy a účinkujúcich odmenilo veľkým potleskom.


Jedným z veľkých prekvapení večera bola tanečnica Belén López.

Voľný preklad článku: El grupo Depeche Mode disfruta de la música y la gastronomía española en uno de los restaurantes más exclusivos de Madrid

Poznámka depechemode.sk: Kapela bola flamengo show očarená do takej miery, že s Belén López nacvičili v deň koncertu v Madride (12.3.) počas zvukovej skúšky špeciálne tanečné číslo pre skladbu Enjoy The Silence.

Názory Devotees (2)

Čítať a pridávať komentáre môžu iba zaregistrovaní a prihlásení depešáci.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa