Depeche Mode poeticko-hudobný večer “This is my World” v Modre

Slovenský depešácky víkend začne už v piatok 26. mája v Modre, kde sa v deň prvého výročia úmrtia Andyho Fletchera uskutoční poeticko-hudobný večer "This is my World". Skladby Depeche Mode bude na harfe interpretovať jedinečný Michal Matejčík a ich slovenské preklady recitovať herec Marek Majeský.

V piatok 26.5.2023 o 19.00 hod., sa v nádhernom priestore Nemeckého evanjelického kostola v Modre (ul. Dolná 1) uskutoční koncert, na ktorom herec Marek Majeský a harfista Michal Matejčík predstavia poeticko-hudobný program "This is my World", tvoreného z kompozícií songov skupiny Depeche Mode.

Unikátne spojenie poetického slova (textov skladieb v slovenskom jazyku) a hudby na harfe prinesie návštevníkom koncertu v nádhernom prostredí kostola, hĺbku a radosť z hudby.

Podujatie sa koná presne v deň výročia úmrtia jedného zo zakladajúcich členov skupiny Depeche Mode (26.5.2022) Andyho Fletchera, ktorý náhle odišiel a ktorého strata zostávajúcich členov Martina Gore a Dave Gahana hlboko zasiahla.

Príďte zažiť jedinečný večer v duchu myšlienky spomínaného nového albumu Depeche mode s naplnením slov Dave Gahana: "It takes you on a kind of journey that starts at a place, where you say, 'This is my world' and ends with the question 'How can I make the most of it?'"

Vstupenky: 12 €, v predpredaji 10€ - tootoot.fm

Podujatie na Facebooku: facebook.com/events/189247030124045

Partneri: ECAV Modra, KC Modra, Rádio Devín

Mediálny partner: depechemode.sk

Marek Majeský

Marek Majeský

Michal Matejčík


Slovenský víkend s Depeche Mode

Autobusom na Depeche Mode

Názory Devotees (1)

Paloq2

 1    26. máj 2023 o 22:24

Dobre to bolo,Majesky vkusne prispel svojim hlasom.Odhadujem ze tam bolo cca do 250 ludi.

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa