Depeche Mode Party 19.9.2015 v Bratislave s koncertom Lavagance

Oslava temnoty a fenoménu, ktorý nadchol ľudí na celom svete - tomu bude zasvätná Depeche Mode Party v sobotu 19. septembra v KC Dunaj.

Večer vystúpi indie-popová kapela Lavagance, ktorá sa podelí o svoje skladby, rovnako ako aj o obľúbené kúsky od Depeche Mode. V DM nálade bude návštevníkov držať tiež DJská trojica Diablo & Krto & Gabriel.

“Z nového albumu budeme hrať päť vecí, ale najnovšie skladby, ktore momentálne hráme sú "Make me Smile" a "Still in Love",” hovorí kapela Lavagance, ktorá okrem svojej tvorby povyberá tie svoje aj od Depeche Mode. “Každý z nás máme svoje obľúbené skladby, ale albumovo asi najobľúbenejšie budú Black Celebration, Violator, Music for the Masses, Songs Of Faith And Devotion a Ultra. Čiže taký stred ich tvorby.”

Fanúšikov tak čaká zmes overených DM klasík, ale aj čerstvá slovenská hudba. “Hudobne je náš nový album Halfway To The Grave možno pestrejší ako predošlé. Osobnostne sme sa za tie roky tiež nejakým spôsobom posunuli, stále sa nejak vyvíjame a posúvame, nemyslíme si, že stagnujeme. Dvom členom sa rozrástli rodiny, sme všetci ďalej a zároveň sme k sebe bližšie a musíme byť po viacerých stránkach zomknutejší. Zároveň sme sa napríklad počas rokov príprav albumu zoznámili alebo spojili s novými ľuďmi a rozšírili tím ľudí, ktorí s nami začali užšie kooperovať, či už v hudobnom alebo hudobno-manažérskom svete, čo nás tiež posúva a má posúvať ďalej,” približuje kapela, ktorá v minulosti predskakovala na koncertoch Depeche Mode v Bratislave.

Lavagance
je indie-popová kapela, ktorá nedávno oslávila desiate narodeniny. Vo svojej hudbe kombinuje prvky popu, indie rocku a elektroniky. Na domácej scéne patrí medzi najvýraznejšie kapely, fanúšikovia si jej vystúpenie mohli vychutnať na mnohých koncertoch, festivaloch a predskakovali aj svetovým formátom ako Duran Duran, Depeche Mode či Mando Diao. Skupina, ktorá má na konte niekoľko cien Aurel, po niekoľkoročnom čakaní jej fanúšikov vydala v máji nový album Halfway To The Grave. Lavagance ponúkne večer nielen vyšperkovanú slovenskú hudbu, ale na rad prídu aj depešácke vypaľovačky.

Diablo & Krto & Gabriel (depechemode.sk)
je trojica ostrieľaných DJov, ktorá ponúkne to najlepšie od britskej legendy. Večer nám ponúkne aj špeciálnu videoprojekciu zloženú zo známych klipov, raritných videí či fotografií. 

Main stage bude patriť Depeche Mode hudbe, o ktorú sa postará Diablo a Gabriel, na bare nás čaká zase 80s new wave/indie/electro, ktorú bude hrať Krto. Na začiatku akcie sa bude premietať film.

19. 9. (sobota)
Štart: 20:00 hod.
Vstup: 7€

Event: www.fb.com/events/460011407514724

Čítať a pridávať komentáre môžu iba zaregistrovaní a prihlásení depešáci.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa