Depeche Mode nahráli ve studiu 4 písně v akustické podobě

Jak už jsme od Playing The Angel zvyklí, tak i tentokrát se dočkáme v akustické podobě zahraných nových písní a určitě i nějaké třešíňky v podobě starší skladby, jejíž text najde Dave Gahan náhodou v kapse.

Videa k těmto akustickým provedením natočil Timothy Saccenti, ten který mnohé fanoušky nadchl svým pojetím obrazového doprovodu ke skladbě Angel.

Názory Devotees (5)

dvestotri

 1    21. november 2012 o 10:44

Tak to je skvela sprava. Mohli by naspievat napriklad Get Right With Me.
grin

Dangerous

 2    21. november 2012 o 11:43

Get Right With Me bych taky bral…

jozefst

 3    21. november 2012 o 18:31

Tomy, tak to mi s tou Strangelove ani nehovor. Toto bola moja kľúčová skladba, čo sa týka DM. Vtedy boli pre mňa jednou veľkou neznámou a Strangelove som bral iba ako môj veľký hit od kapely, ktorá u človeka len tak prefrčí a páči sa mu od nej iba nejaká jedna, dve skladby, no netušil som, že DM sa stane hudobná láska na celý život. Bolo to v roku 1988. Mimochodom v nejakom dokumente, kde boli v Paríži ju Martin hrá iba na gitare a tu sa ako pri iných DM skladbách ukazuje pri ich ohlodaní od pôvodných aranžmánov skutočná sila.

KRABAT

 4    22. november 2012 o 16:31

Veru - tato akusticka skladba STRANGE LOVE je v tom dokumente neskutocna . Skoda , ze to nie je cele , i ked archiv DM pravdepodobne obsahuje podobne lahodky . A zda sa mi , ze aj prave v tomto dokumente je kusok - asi zaciatok skladby NOTHING . Je to tiez asi demo - nikdy som to nikde nepocul a ani nevidel , ze by sa tym niekto chvalil . Hmm - ale existovat musi - a prave to je na tom to tajomne , silne - nieco nedosiahnutelne pre fanusika DM . O vela veciach mozeme len snivat . Bolo by super , keby sa to niekde niekedy uvolnilo , ale zaroven by to demicko stratilo na cene , tajomnosti a uz by skratka nebolo po com snivat .

Night

 5    22. november 2012 o 19:03

prosíme si video smile

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa