Depeche Mode nahráli ve studiu 4 písně v akustické podobě

Jak už jsme od Playing The Angel zvyklí, tak i tentokrát se dočkáme v akustické podobě zahraných nových písní a určitě i nějaké třešíňky v podobě starší skladby, jejíž text najde Dave Gahan náhodou v kapse.

Videa k těmto akustickým provedením natočil Timothy Saccenti, ten který mnohé fanoušky nadchl svým pojetím obrazového doprovodu ke skladbě Angel.

Názory Devotees (6)

dvestotri

 1    21. november 2012 o 10:44

Tak to je skvela sprava. Mohli by naspievat napriklad Get Right With Me.
grin

Dangerous

 2    21. november 2012 o 11:43

Get Right With Me bych taky bral…

tomy

 3    21. november 2012 o 11:52

akustické verzie DM piesní = skutočná sila DM, v poslednom čase je to lepšie ako ich nové platne smile, takže sa teším… Určite to bude ako naposledy, t.j. tri nové piesne v akustickom prevedení a jedna staršia - môj tip (želanie) je Strangelove (bare) v krásnom pomalom tempe, veď ten text je tak hriešne krásny smile, len tá hudba mu nepasuje, ani nechápem, ako som sa mohol na ten singel vtedy (r. 1987) namotať na DM smile .

jozefst

 4    21. november 2012 o 18:31

Tomy, tak to mi s tou Strangelove ani nehovor. Toto bola moja kľúčová skladba, čo sa týka DM. Vtedy boli pre mňa jednou veľkou neznámou a Strangelove som bral iba ako môj veľký hit od kapely, ktorá u človeka len tak prefrčí a páči sa mu od nej iba nejaká jedna, dve skladby, no netušil som, že DM sa stane hudobná láska na celý život. Bolo to v roku 1988. Mimochodom v nejakom dokumente, kde boli v Paríži ju Martin hrá iba na gitare a tu sa ako pri iných DM skladbách ukazuje pri ich ohlodaní od pôvodných aranžmánov skutočná sila.

KRABAT

 5    22. november 2012 o 16:31

Veru - tato akusticka skladba STRANGE LOVE je v tom dokumente neskutocna . Skoda , ze to nie je cele , i ked archiv DM pravdepodobne obsahuje podobne lahodky . A zda sa mi , ze aj prave v tomto dokumente je kusok - asi zaciatok skladby NOTHING . Je to tiez asi demo - nikdy som to nikde nepocul a ani nevidel , ze by sa tym niekto chvalil . Hmm - ale existovat musi - a prave to je na tom to tajomne , silne - nieco nedosiahnutelne pre fanusika DM . O vela veciach mozeme len snivat . Bolo by super , keby sa to niekde niekedy uvolnilo , ale zaroven by to demicko stratilo na cene , tajomnosti a uz by skratka nebolo po com snivat .

Night

 6    22. november 2012 o 19:03

prosíme si video smile

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa