Depeche Mode konečne prehovorili…

Kapela sa dnes predsa len ozvala a ukončila tak napäté ticho dnešného veľkého očakávania. Depeche Mode zverejnili na svojom Facebooku...

... krátky odkaz: "Očistite zaprášené veci... Prihláste sa na depechemode.com k odberu noviniek o DM a budete informovaný hneď, ak niečo vydajú."

Zdroj: facebook.com

Názory Devotees (4)

Notik

 1    27. január 2017 o 19:16

teda to je novinka jak blazon

Gabriel

 2    30. január 2017 o 06:32

@Notik: cokolvek sa objavi na oficialnych kanaloch DM, tam nedava fyzicky nikto z kapely. Stara sa o ne Daniel Barassi alias BRAT, ktory tam dava iba to, com mu manazment kapely prikaze, ale schvali, ak tam chce dat nieco z vlastnej iniciativy.

Takze aj ked v piatok nezaprsalo, tento maly štek na FB znamena, ze budu to radovo uz len dni, kedy to prepukne a DM budu späť v biznise.

jozefst

 3    30. január 2017 o 11:07

Mohli aspoň už povedať presný dátum vydania singla. Na ten piatok (27,1,2017) som sa tešil, malo to svoje čaro, keď si človek v premiére vypočuje novinku obľúbencov, ale zhaslo to. Čaro sa presúva grin.

Andy

 4    30. január 2017 o 11:12

Jozef:) jo, presne smile) aj ja som sa tesil na piatok, take to ” vzruuso ” smile ako teraz sa tesim tiez, ale je to skor take ” nutene ” tesenie smile) nieco ako ked zistis/domnievas sa tak tyzden pred vianocami co dostanes smile

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa