Delta Machine (demosnímky)

Pokojné vody sveta fanúšikov DM rozvírilo tento týždeň nečakané objavenie krátkych ukážok demosnímkov skladieb albumu "Delta Machine". Ako sa však rýchlo objavili, tak aj rýchlo zmizli.

Ale našťastie máme k dispozícií "depešácku encyklopédiu", dmlive.wiki, a od včera sú spomenuté ukážky fanúšikom k dispozícií. A na rozdiel od niektorých diskusií, kde sa debata o týchto demách v podstate zakázala, tá naša diskusia je Vám plne k dispozícií :)

Takže  ... odkaz na demá: dmlive.wiki

No a ako by to bolo, keby sa nenašiel niekto, kto sa postaral o nejaký ten "remix" :) (dátum zverejnenia nech Vás nemýli, ak si prečítate príbeh o týchto demách, pochopíte, že medzi tradermi už kolujú nejaký čas a konkrétne táto záležitosť má základ v 2:46 min. deme, ktoré sa v auguste tohto roka, na krátky čas, objavilo na SoundCloud-e)

Názory Devotees (5)

jozefst

 1    22. september 2021 o 10:45

Albumová verzia Broken sa mi páči oveľa viacej. Taká ta elektronická jednoduchosť, neupravenosť, alebo dalo by sa povedať aj “špinavosť” skladby.

Michaela 146

 2    22. september 2021 o 11:42

Těším se na večer, až si udělám svojí malou noční siestu poslechem demosnímků...

Na chvíli jsem se pozastavila, když jsem slyšela skladbu Alone, v mysli jsem se vrátila do roku 2012 v době, kdy jsem se dozvěděla, že se chystají vydat nové album, v tu danou chvíli jsem si přála, aby album bylo něčím specifické, výtečné, jsem milovnicí elektronické hudby, zvuková stránka je pro mě velmi důležitá, přála jsem si, aby to lahodilo uchu, temné, ponuré, melancholické album….Delta Machine je výborné album, dle mých představ, některá přání se mi i plní...., ale dnes doplním bohužel jen některá...

Skladba Alone je moje nejoblíbenější píseň na albu i když je velmi bolestná.

ViolateYou

 3    22. september 2021 o 18:36

no tak Broken za mna urcite lepsia na albume, nie taka plocha smile a na deme mi velmi chyba to outro

nord

 4    23. september 2021 o 03:33

@Gabriel [#3]: Velka Vdaka Gabriel!

Andy

 5    24. september 2021 o 19:01

rad by som vedel ci Slow je SOFAD demo alebo Delta demo ...

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa