David Gahan hviezdou MAP Musicares - aktualizované

David Gahan prevzal od Stevena Tylera (Aerosmith) cenu nadácie MAP Musicares a následne na podujatí odohral sólový koncert, na konci ktorého sa k Davidovej kapele pridal aj Martin Gore a spoločne odohrali skladbu "Personal Jesus"!!

Playlist: Cracked Actor (David Bowie cover) Dirty Sticky Floors I Feel You Love Will Tear Us Apart (Joy Division Cover) Low (Mark Lanegan cover) New Rose (The Damned cover) Saw Something Personal Jesus Obrázok Obrázok Personal Jesus Davidov preslov + Cracked Actor Dirty Sticky Floor I Feel You Love Will Tear Us Apart Low New Rose Saw Something Personal Jesus (HD) Fotografie na buscar.lainformacion.com

Názory Devotees (9)

Monghi

 1    7. máj 2011 o 14:46

Davidov cover Bowieho songu “Cracked Actor”... ABSOLUTNA BOMBA!!!

tomassi

 2    7. máj 2011 o 15:32

a nejaky zaznam NewRose (pravdepodobne srdcovky z teenagerskych cias) by sa nenasiel, resp. audio nahravka vsetkych skladieb,
ci to treba hladat v sekcii fora?

iamyou

 3    7. máj 2011 o 20:57

Love Will Tear Us Apart http://www.youtube.com/watch?v=5Ne1usQOVE8
New Rose http://www.youtube.com/watch?v=SQDviHotnfs

Monghi

 4    7. máj 2011 o 22:02

ten chlap by mal opat vyrazit na solo turne!!! rock ma proste v zilach! A covery mu idu tusim najlepsie smile

Night

 5    8. máj 2011 o 00:00

Ach chlapci milujem vás…som veľmi rada, keď vidím, že im to hrá, majú radosť a sú v pohode….aj ja chcem ísť na koncert…. grin

kinn

 6    8. máj 2011 o 12:35

Gahan v paradnej forme ! Publikum najsamvacsia katastrofa.

Rita

 7    8. máj 2011 o 19:40

Zdá sa, že David Gahan je v perfektnej speváckej forme. Skvelý hlas a dobrá fyzická kondícia. Personal Jesus bola naspievaná skvele i s Martinom G.

Jakub73

 8    10. máj 2011 o 22:55

Znovu se ukazuje, že největší síla DG je v rychlejch písničkách. Jsem strašně rád, že Dave opustil takovou tu rockovou manýru, s jakou zpíval např. na svým sólovým turné nebo na Exciter turné.

Jakub73

 9    10. máj 2011 o 23:04

A příjemně překvapil Steven Tyler - hrozně vtipnej! Musím se přiznat, že pustit si Aerosmith mě nikdy nenapadlo, ale i v tom rozhovoru na KROQ Dave říkal, že Tyler je v pohodě chlapík. Doporučuju si pustit na youtube celej Tylerův proslov.
Podle mě Saw Something vyloženě nepropadla, ono je to těžký obstát (pro Daveův solo materiál) v konkurenci takovejch pecek, který jsou prověřený desítkama let.

So come you Basildon lads, stop re-releasing what’s been re-released and go and record some new stuff.

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa