Dave Gahan sa vracia do štúdia - aktualizované

Nebude to však kvôli ďalšiemu sólovému albumu. David už počas turné s Depeche Mode ohlasoval, že album "The Light The Dead See" so Soulsavers bude mať svoje pokračovanie. Zdá sa teda, že nezostalo len pri slovách, ale na rade sú činy.

Do prác na albume sa David s kapelou Richa Machina a Iana Glovera pustí už na budúci týždeň. Jeho vydanie sa očakáva na konci roka 2015. Správa bola zverejnená na twitteri Ultra_Depeche.

Update: Aj keď doteraz žiadna z prípadných zúčastnených strán účasť Davida Gahana na nahrávaní nepotvrdila, a samotný Rich Machin sa vyjadril úplne diplomaticky a nejednoznačne v štýle "neprepadajte panike" (údajne len dokončuje veci na inštrumentálny album Soulsavers), polienko do ohňa pridal klávesák a pianista Sean Read (zúčastnil sa aj nahrávania albumu "The Light The Dead See" a známejší je skôr ako koncertný klávesák slávnych The Manic Street Preachers). Ten na svojom twitteri aktuálne uviedol, že začína s nahrávaním partov pre nový "Soulsavers / Dave Gahan" album. Nuž ale, neprepadajme panike :)

Názory Devotees (5)

bel canto

 1    22. január 2015 o 10:58

Tož keby som cital ze Martin ide do studia robit Counterfeit III, to by som sa naramne tesil. V takomto pripade je mi to uplne jedno. David by ma vytrhol iba vtedy, ak by si do studia zobral ALANA. Ako vsak vieme, David ho nepotrebuje. Alan odisiel z DM lebo Martinovi bol alkoholicky lahostajny, David ho uz mal drogovo uplne na haku a uctovnik Fletch, ten ho mal uplne na haku, ani nedokocil turne ...

KRABAT

 2    22. január 2015 o 12:10

He - ja by som tieto stare - i ked pre nas nikdy neumierajuce veci - teraz nerozbaloval .
DAVE chce spievat a so SOULSAVERS je mu evidentne dobre . Tak preco nie ? Udrzi sa vo forme , nejake bubaciky mu tiez kapnu na ucet ........ myslim , ze ma v makovici jasno…... nech ide .....

bel canto

 3    22. január 2015 o 14:47

To nepopieram ze David moze mat jasno, niekto jeho solovky a Soulsavers pocuva s oblubou, ja osobne to moc nemusim. Len konstatujem ze nielen Martin Alana nepotrebuje, ale ani David zda sa ho nevyhladava, ani som nikde necital ze by urobil album s nim. Osobne by som projekt Gahan/Wilder privital s otvorenou narucou. Ked neprsi, aspon nech kvape.

KRABAT

 4    23. január 2015 o 12:02

Ved ano - tak je ako vravis- bez debaty

Logic

 5    28. január 2015 o 08:20

A čo keby Monsinor Alan prišiel za Devom a nechal svoje ego v kamenici.

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa