koncert Depeche Mode v Bratislave

Dave a Jennifer podporia Church Street School for Music and Art (doplnené)

21. júla Dave, spoločne s manželkou Jennifer, podporia prvý ročník Art. Music. Party, poriadanú umeleckou školou "Church Street School for Music and Art", ktorú okrem iného navštevuje aj ich dcéra Stella Rose. Akcia sa uskutoční v hoteli The Montauket v Montauku.

Jennifer pri tejto príležitosti konštatovala: "Sme veľmi vďační, že sme pre našu dcéru našli Church Street School for Music and Art! Vo svete, v ktorom je komercia mnohokrát uprednostňovaná na úkor kvality, je veľmi dôležité, aby existovala škola pre umenie, ktoré chápe, že ak chcete v sebe nájsť pravé umenie, mali by ste prejsť celým procesom, vhupnúť do neho, zariskovať (aj v prípade, že by sa to mohlo zdať chaotické) a robiť chyby - pretože to často vyvrcholí k vašim najväčším momentom a k tvorivým inšpiráciám."

Vstupenky začínajú na cene $50. Účastníci budú môcť získať podpísanú gitaru od Depeche Mode, či kompletnú vinylovú diskografiu a vypočuť aj vystúpenie Stella Rose.

Rodina Dave Gahana

Podrobné info: churchstreetschool.org

Doplnené 22.7.2016: Fotografia z vystúpenia Stella Rose Gahan na Art. Music. Party.

Názory Devotees (3)

bob3

 1    20. júl 2016 o 17:29

David si přes léto docela mákne, točení desky s DM, cover Bowieho, akce na podporu umělecké školy..uff

Liba

 2    25. júl 2016 o 15:40

...ocinko jej tú cestičku vyšliape, aj keby bola hluchonemá. A prachy tiež robia svoje. Sú skutočné talenty, ktoré nepozná nikto, lebo nemali toho ” správneho” na správnom mieste alebo peniaze….bohužiaľ. No možno sa mýlim a Gahanova dcéra je talent ” od boha ” a po ocinkovi, aj keď Gahan žiadne veľké spevácke eso nie je, a to hovorím napriek tomu, že je pre mňa on v DM číslo jedna. Gore bol vždy lepší spevák.

tomy

 3    29. júl 2016 o 14:24

Dave hlavne pochopil, že v minulosti premárnil veľa času a teraz si proste uvedomuje jeho vzácnosť... Možno sa dočkáme jej (back)vokálov na ďalšom albume DG so SoulSavers…  Raz treba začať. PS: Ozaj a v čom je Dave eso? Že vedel správny čas rýchlo naskočiť na ten správny vlak (ako sám raz povedal)... grin

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa