Clarkeův remix Behind The Wheel dostal Depeche na 3. místo v Club/Dance Chart USA

Na Depeche Mode se znovu tančí v amerických klubech. Clarkeův remix legendární písně Behind The Wheel se dostal už na třetí pozici v aktuální Club/Dance Billboard Chart.


Billboard

Názory Devotees (4)

Voxless

 1    14. september 2011 o 19:18

Veľmi veľa ľudí sa rado rozplýva nad Alanom, ako bez neho Depeche Mode už nie je Depeche Mode a je pravda, že Alan je špičkový hudobník, ktorý nemalou mierou prispel ku kvalite ich tvorby, no keď sa pozrieme na Alana a Vincenta mimo Depeche Mode, Alan sa k Vincentovi nemôže rovnať. Ten nielen založil tri výnimočné kapely (DM, Yazoo, Erasure), ale vytvoril pre ne mnoho legendárnych skladieb a hoci so mnou asi nebude každý súhlasiť, Vincentov remix mi príde lepší ako Alanov, ktorý síce nie je zlý, no používa len osvedčenú formu na tvorbu stupňujúcej atmosféry, ktorú Alan použil už pri napríklad In Your Room a tiež len pracuje so zvukmi z iných skladieb, kiežto Vincentov si ide vlastnou, možno viac tanečnou, cestou.

Každopádne teším sa na koncert Erasure a dúfam, že sa obom bývalým členom podarí ešte niekedy vytvoriť remix niektorej zo skladieb!

Jakub73

 2    16. september 2011 o 10:46

Troufám si říct, že kdyby nebyl autorem remixu Vince, tak by se na kompilaci neobjevil. Takhle je to marketing. tahák. Ale remix je nuda na druhou. Pro mě je jednička Peace (Six Toes Remix), Alanův rmx In Chains je těsně v závěsu.
Vinceho tvorbu nesleduju, ale od těch remaků Abba se po něm trochu slehla zem, ne?  O tom že uměl napsat hit žádná, ale on žádnej 20 let nenapsal, ne?

Mocho

 3    16. september 2011 o 11:30

Voxless: plne s Tebou suhlasim.

dvestotri

 4    21. september 2011 o 20:31

porovnavat Alana a Vinca je ako miesat ovocie a zeleninu. Obaja tvoria uplne odlisnu hudbu. Obaja maju totalne rozdielne myslenie ohladom komponovania a citenia hudby. Mam rad Erasure a mam rad aj Recoil a nikdy by ma nenapadlo tieto dva projekty spajat. To sa ani neda.

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa