koncert Depeche Mode v Bratislave

Chystajú Martin s Vincem konečne vydanie spoločnej práce? - update

V prvej polovici roka sme Vás kŕmili informáciami o spoločnom projekte Martina Goreho a Vinceho Clarka, ktorého vydanie však stále nemá konkrétny termín. Zdá sa však, že v zákulisí Mute Records sa veci pomaly posúvajú vpred.

Hoci je Vince na turné s Erasure a Martin niekde v Santa Barbare (dúfajme, že pracuje na nových skladbách DM), v Mute Records sa už pilne pracuje na vydaní ich spoločného "techno" albumu. Dôkazom je aj rozhovor s dj-om Tonnym Scottom (alias Edit Selected), v ktorom prezradil, že nedávno dokončil remix pre spomenutých pánov, o ktorý ho požiadali pred pár týždňami. Snáď na ich spoločné dielo nebudeme čakať večnosť.

Update: na priamu otázku ohľadne vydania vyššie spomenutej spolupráce odpovedal Vince na twitteri asi takto: "Marec 2012... myslím."

Názory Devotees (4)

Night

 1    12. november 2011 o 13:20

čakáme, tešíme sa….

Flexible

 2    16. november 2011 o 23:32

Ked to bude ako prave skonceny koncert Erasure v Bratislave, tak to bude hudobny orgazmus. Skvely, famozny, uzasny koncert este aj ten typek co dosiel z Brna, hovoril, ze den predtym v Prahe to bol uplne iny koncert, ze je stasny, ze prisiel do Bratislavy. Nadhera, Vinco to umi a aj Andrejko…

Flexible

 3    21. november 2011 o 16:27

Tak tuto pisu cosi, ze este pred vydanim celeho albumu vyjde koncom novembra resp. do polovice decembra aj EP s nazvom Spock http://www.erasureinfo.com/news/index.php

Flexible

 4    21. november 2011 o 16:30

VCMG (duo Bezinky :D)

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa