Chystajú Depeche Mode návrat na pódiá?

V týchto dňoch, ako je dobrým zvykom, sa špekuluje o množných vystúpeniach svetoznámych kapiel počas prvých šiestich mesiacov aktuálneho roka. Nevyhli sa tomu ani Depeche Mode. Čo ak to však nakoniec bude pravda?

Že by sa Depeche Mode mali v máji objaviť v Londýne na akcii Mute, to už je viacmenej isté. Kuvičie hlasy zo španielska však spievajú o možnom vystúpení kapely v júni v Barcelone, no a aktuálne túto teóriu podporujú aj stránky byzegut.fr, ktoré predpokladajú vystúpenie Davida, Martina a Andyho v známom rímskom amfiteátri v Nimes. Oficiálne zdroje kapely samozrejme mlčia a zrejme ešte dlho mlčať budú, ale čo ak naozaj? :)

Názory Devotees (2)

Zenzucht

 1    13. január 2011 o 15:15

Zpráva o koncertu v Barceloně vyšla v den, který má ve Španělsku stejný význam, jako má náš apríl, takže jde velmi pravděpodobně o “kačicu”..


devotional94

 2    17. január 2011 o 11:46

Nechce sa mi verit ze by DM sil opet na turne ,skor by som veril ze pojde David alebo Martin ci Fletch ale ako DM isto ze nie ,,, to je len kačica a treba ju v klude rozdychat , dufajme ze si DM v klude sadnu v studiu a popremyslaju akym smerom ma DM hudobne smerovat a pevne verim ze lepsim smerom ako bol posledny album , ale to je len moj nazor ...


Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa