Christian Eigner opäť komponuje

Po skončení úspešného turné s Depeche Mode je bubeník Christian Eigner opäť pracovne činný a naplno sa venuje hudbe. Zatiaľ nie sú dostupné žiadne konkrétne informácie, no čo to naznačuje twitterový odkaz ďalšej zaujímavej persóny.

Bassgitarista legendárnych Porno For Pyros a spolupracovník ľudí ako Scott Weiland, The Cult, Soulsavers, no hlavne člen pódiovej kapely Davida Gahana, Martyn Lenoble, nechal na svojom twitteri zaujímavý odkaz: I'm having a great time writing music with Herr Eigner. Obaja páni sú aktuálne vo Viedni a pracujú. Či to bude niečo pre Compact Space alebo pre nový Christianov projekt, či nebodaj zárodok niečoho zaujímavého hlavne pre fanúšikov domovskej kapely Davida Gahana, to ukáže čas :)

Názory Devotees (4)

Dangerous

 1    4. jún 2010 o 09:55

U Martyna Lenoble bych v kontextu s Eignerem vypíchl především to, že poslední měsíce loňského roku strávili ti dva spolu na turné .... smile
Myslím, že tahle jejich aktuální spolupráce půjde úplně mimo G.

tomy

 2    4. jún 2010 o 10:30

myslím si, že Christian Eigner má v sebe celkom dobrý potenciál a DM boli preňho asi len odrazovým mostíkom či získanie si dobrého mena… Otázkou je, či sa v budúcnosti uspokojí s úlohou nájomného hudbníka i keď nejaké tie tamtiémy určite dostáva z Hourglass smile

Dangerous

 3    4. jún 2010 o 10:35

to tomy: také je spoluautor tří skladeb na PTA a tří na SOTU…
má vlastní projekt Compact Space s Daryl Bamonte a Florianem Kraemmerem a samozřejmě Das Shadow, tenhle singl jim vyšel v březnu:
http://www.youtube.com/watch?v=lxNNb9khXkA

tomy

 4    4. jún 2010 o 12:25

tak ďakujem za info smile

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa