Chris Liebing o tlačovej konferencii: Môžem potvrdiť, že sa uskutoční!

Neúprosný svet sociálnych sietí produkuje výmysly a konšpirácie, pretože umožňujú zapojiť sa do komentovania a zdieľania komukoľvek. Jednotlivci s fanúšikovskými stránkami či bez nich začali produkovať pochybnosti voči správe, že Depeche Mode pripravujú v Berlíne začiatkom októbra tlačovú konferenciu.

Robia tak len z vlastného presvedčenia, ale hlavne bez akéhokoľvek potvrdenia vlastných informácií, že by tomu tak byť nemalo.

Na Facebooku sa vyjadril Richard Blade - radio DJ a priateľ s Depeche Mode. Najskôr zdieľal informáciu o konaní sa tlačovej konferencie. Potom ale skontaktoval Depeche Mode, ale kapela mu informáciu nevyvrátila ani nepotvrdila. Bohužiaľ, v statuse pripojil svoju osobnú špekuláciu a názor, v ktorom označil správu za fanúšikovský výmysel, čím spustil negatívnu reakciu tých, ktorí obsah príspevku nepochopili.

Richard Blade napísal:

"Práve som oslovil Depeche Mode ohľadom oznámenia tlačovej konferencie v Berlíne v októbri a odpovedali - "Richard, toto sme nezverejnili." Žiaľ, vyzerá to tak, že to bolo zbožné želanie a nejaký šikovný fanúšikovský photoshoping, ktorý sa nestane. Hneď ako budú skutočné informácie o potenciálnom albume alebo turné, dám vám vedieť."

Príspevok na facebook.com/richardbladepage

Ak si prečítate status pozorne, kapela dala Richardovi iba diplomatickú odpoveď, ktorá nič nepotvrdzuje a ani nevyvracia. Povedali mu, že informáciu nezverejnili oni, čo je 100% pravda. Ak by mal Richard od kapely konkrétne informácie, svoj špekulatívny názor by nenapísal.

Naopak, Chris Liebing, nemecký techno DJ, producent a autor remixov pre Depeche Mode a Martin Goreho, ale tiež umelec patriaci pod MUTE, poslal k správe o tlačovej konferencii na Twitteri jednoznačnú správu: "Môžem z naozaj dobrého zdroja iba potvrdiť, že sa to naozaj stane!"

Príspevok na twitter.com/ChrisLiebing bol zmazaný.

Tí, čo sledujú depechemode.sk nemusia tieto informačné súboje na sociálnych sieťach vôbec riešiť. A tak vás táto správa mala viac pobaviť v tom, ako veľmi vedia byť ľudia na sociálnych sieťach pomýlení.

Sledujte nás pre ďalšie detaily a "see you in May" ;)


Foto archív - Tlačová konferencia DM, Miláno, 2016

Názory Devotees (10)

Čítať a pridávať komentáre môžu iba zaregistrovaní a prihlásení depešáci.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa