CBS Sunday Morning s Depeche Mode (aktualizované)

V Spojených štátoch štartuje kampaň k jesennému turné. CBS News odvysielala v rannej nedeľnej relácií rozhovor s Depeche Mode, ktorý začiatkom roka poskytli korešpondentovi Luke Burbankovi.

Forced To Mode (Live) / Košice, Bratislava, Žilina / Depeche Mode After Party

Názory Devotees (2)

Milan

 1    14. august 2023 o 20:46

Sorry, nebude to suvisiet s príspevkom, ale chcem sa podeliť o dnešnú príhodu a neviem kde to šupnúť grin
Bol som na jednom z našich jazier zaplávať. Keď už slnka a plávania bolo dosť, vybehol som na kávu. Obsluhoval ma mladý chalan. Spozornel som, ked som zistil, že má tričko DM grin Pýtam sa, to len tak, alebo fanúšik. On s úsmevom, fanúšik.
Išli sme do debaty a chalan sypal jeden album za druhým, vychvaľoval Violator, rád počúva Spirit, z aktuálneho MM najmä prvé tri grin Pýtam sa ďalej, čo koncerty? Bol v Bratislave, v Budapešti a už má ticket do Prahy vo februári. Koncert v BA sa mu páčil o dosť viac ako v Puskas Arene - atmosférou a publikom. To potešilo.
Keď som odchádzal, rozlúčil som sa ako sa patrí grin
Cestou k vode som ešte rozmýšlal, ako sa ku kapele dostal? Dal som otočku a opýtal sa. “Doma to počúvali, hlavne otec ” grin
Tipujemm, že mal okolo 17 rokov. Nezvyčajné.


Monghi

 2    14. august 2023 o 22:08

jo, aktualny vyskyt DM triciek je castejsi, nez kedykolvek predtym smile Hlavne po koncerte v BA ... “stary fotrovci” sa nimi dokonca hrdia smile


Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa