koncert Depeche Mode v Bratislave

Beatlesák Ringo Starr v tričku “Sounds of the Universe”

Paul McCartney prizval Ringa Starra, svojho bývalého kolegu z The Beatles, aby sa zúčastnil na oslave a súčasne podporil vydanie foto-knihy jeho zosnulej bývalej manželky Lindy.

Kniha nesie názov "Linda McCartney: The Photo Diaries on Thursday" a jej predstavenia v londýnskom Victoria and Albert Museum sa zúčastnili aj Paulova posledná manželka a dcéry Stella a Mary.

Fanúšika Depeche Mode zaiste poteší Ringov výber trička. Žeby satisfakcia za beatlesovku Revolution, ktorú nechali DM hrať pred koncertami počas posledného turné? Asi nie, ale dobre sa na takéto fotografie pozerá ;)


Názory Devotees (2)

ViolateYou

 1    24. september 2019 o 00:37

Potesilo???? druhy clovek s trickom Sotu co som videl za posl.mesiac akurat Ringo je asi o 60 rokov starsi???? ja mam obcas pocit ze DM uz pocuva kazdy????

Gabriel

 2    24. september 2019 o 05:13

@ViolateYou: pravda moze byt prozaickejsia, ak si clovek pozrie, co mal na sebe Ringo na verejnosti posledne mesiace. Vzdy to bolo cierne sako s ciernym trickom s nejakym mnsim motivom.  Tricko nema napis “Depeche Mode”, takze je kludne mozne, ze sam ani netusi, co to to je za tricko. Jednoducho sa len hodi do stylu, ktory teraz nosi.

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa