Tlačová konferencia v Berlíne

Austrálski fanúšikovia majú stále nádej!

DJ Andy Fletcher má pred sebou návštevu Austrálie, kde odohrá hneď tri vystúpenia. S Depeche Mode sa tam chystal aj v rámci posledného turné, bohužiaľ tieto plány zo známych príčin stroskotali. Teraz je tu opäť nová nádej pre tamojších fans.

Andy poskytol krátky rozhovor pre portál Inthemix, kde doslova uviedol: "Našu kariéru zdobí jedna nepekná škvrna, ktorá má súvis s faktom, že sme v Austrálii až tak často nehrali. A pritom tam máme veľmi veľa priateľov, čo je na tom ešte horšie. Pokúšali sme sa tam dostať v rámci posledného turné s Depeche Mode, ale kvôli Davidovým problémom sa nám to opäť nepodarilo. Jednoznačne sa však o to v blízkej budúcnosti opäť pokúsime!"


Depeche Mode navštívili naposledy Austráliu v marci roku 1994, v rámci Exotic Tour.

Názory Devotees (3)

Zenzucht

 1    9. február 2011 o 12:05

Vypadá to tak, že si “můžeme” jako první koncerty příští tour rovnou napsat ty zrušené z TOTU grin

violat1o1r

 2    9. február 2011 o 15:26

Čo si pamätám,tak fanúšikovia tam spisovali dokonca aj nejakú petíciu,len aby DM prišli hrať do Austrálie a Nového Zélandu,ale čo viem tak sa iba hovorilo,že by tam mohli prísť hrať,nič konkrétne.Pri zverejnení dátumov na Tour of the universe,tam vôbec nefigurovali.Na nadchádzajúcom túrne,by nebolo na škodu zavítať aj do tejto časti sveta.Keď si len spomenieme na Devotional tour,tam navštívili aj Singapur,Hong kong,Filipíny,Austráliu a Japonsko.Čo si pamätám,mal byť ešte koncert v Tchajsku,ale ten bol nakoniec zrušený.

JAs

 3    9. február 2011 o 22:09

JA NEVIEM ALE TIE DJ-SETY…....

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa