Tlačová konferencia v Berlíne

Amsterdam, Netherlands, Ziggo Dome, 13/01/2018

Amsterdamská hala Ziggo Dome sa stane dejiskom tretieho tohtoročného koncertu Depeche Mode, v rámci pokračujúcej tretej časti Global Spirit turné. Hala s kapacitou 17 000 návštevníkov bude určite plná.

Setlist:

01. Going Backwards
02. It's No Good
03. Barrel Of A Gun
04. A Pain That I'm Used To
05. Useless
06. Precious
07. World In My Eyes
08. Cover Me
09. Insight (akusticky, Martin)
10. Home (Martin)
11. In Your Room
12. Where’s The Revolution
13. Everything Counts
14. Stripped
15. Enjoy The Silence
16. Never Let Me Down Again

17. Strangelove (Martin, akusticky)
18. Walking In My Shoes
19. A Question Of Time
20. Personal Jesus

 

Predkapela: Pumarosa


Názory Devotees (2)

DM-80

 1    14. január 2018 o 09:51

Keď už nechcú dať väčšiu časť nových skladieb zo Spiritu do pevnej kostry setlistu, mohli by ich aspoň rotovať s niektorými vecami. V tomto smere pre mňa sklamanie tohto turné, určite som myslel, že v leg 2 alebo v leg 3 sa objavia ďalšie nové veci.

DM-80

 2    15. január 2018 o 03:39

Cover me by som určite nechal, je to famózna skladba, vyhodil by som momentálne A pain that I’m used to a Barrel of a gun a namiesto nich určite spiritovské veci…a možno aj It’s no good, kľudne tam mohli nechať So much love. Zaradenie A question of time za I feel you kvitujem, no pred Personal Jesus by som ešte vsunul No more (this is the last time), už som to viackrát spomínal, fakt super vec pred koncom. Čo sa týka Martinových vecí, tak určite si viem predstaviť Fail s nejakým zaujímavým piánom a Eternal by sa tiež dala zaujímavo spracovať. Nič v zlom, mám ich rád, len proste táto tour mi príde trošičku zvláštna. Prečo je to Spirit tour, keď z albumu hrajú len 3 veci, ľudia sa určite tešili aj na nové skladby. Ako som písal vyššie, stačilo by keby ich rotovali, keď ich nechcú mať v pevnej kostre. Viem, že to niekto vôbec nerieši a stačia mu hitovky ako ETS, NLMDA a pod., ale nové skladby sú určite zaujímavé a cítim, že si zaslúžia miesto v setliste. Každopádne veľké ďakujem za Useless, originál In your room a tiež Home.

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa