Album “Delta Machine” v nomináciách Echo 2014

Nemecký hudobný trh patrí k tým najväčším v Európe a aj preto každým rokom stúpa prestíž odovzdávania tamojších hudobných cien Echo. Na tie tohtoročné sú Depeche Mode nominovaní hneď dvakrát.

S albumom "Delta Machine" sa Depeche Mode dostali medzi päticou nominantov v kategórii "Album roka" a vďaka úspešnému svetovému turné sa páni ocitli aj medzi nominantami kategórie "Medzinárodná skupina". Kompletné nominácie nájdete na stránke echopop.de .

Názory Devotees (9)

Logic

 1    27. február 2014 o 20:11

Ani sa nečudujem!!!Veď Delta je pre mňa jednoznačne najlepší album roka 2013 a to počúvam strašne veľa muziky, ale DELTA JE NEPREKONATEĽNÁ ZA ROK 2013. Medzi albumami DM je u mňa strašne vysoko, na druhom mieste za Violatorom a tie bonusy, tak to sú nenormálne hudobné skvosty, hlavne ALL THATS MINE. Myslel som si, že ma prestane baviť počúvať Deltu, ale to je skoro rok a smekám, fakt VYDARENÝ ALBUM!!Len tak ďalej DM.

Monghi

 2    27. február 2014 o 20:19

a ja ti zakonkurujem smile Ked uz bonusy Delta Machine, tak rozhodne spolocna praca Goreho a Gahana… “Long Time Lie”... nedocenena vec, pre mna jedna z najsilnejsich z celej Delta Machine ery… a z hlavnej casti albumu ... “heaven” samozrejme smile

dvestotri

 3    27. február 2014 o 20:38

Tak ja Delta Masinu pocuvam stale. Od Ultra je to album od ktoreho sa neviem odtrhnut. A “Long Time Lie” je perla grin

kuklac

 4    27. február 2014 o 21:08

hlasovat sa neda???

Monghi

 5    27. február 2014 o 21:11

mam pocit, ze tuna hlasuju len zastupcovia hudobnych medii, ale mozno sa mylim…

Tomba

 6    27. február 2014 o 22:54

Když už bonusy, tak Always grin

lucia4

 7    27. február 2014 o 23:19

DELTA je album,s ktorým to už DM vyhrali…aj keby nedostali tú cenu ECHO ,tak myslim,ze u mnohých fanušikov to s týmto albumom jednoznačne po dlhšej dobe od vydania ULTRA vyhrali.. smile
U mna tento album prekročil vsetky moje očakávania a zamilovala som si ho na prvé počutie smile
Bonusy All thats mine + Always - pre mna DOKONALOST smile

advokat

 8    28. február 2014 o 21:48

Všetky tieto nominácie a ocenenia,umiestnenia v rôznych hitparádach a pod. sú zaujímavé tak akurát pre pubertálnu mládež,a tak to aj vyzerá.Ja tieto hlúposti nesledujem už minimálne 20 rokov a nebadám na sebe žiadne následky.Je pravda,že chlapci vytvorili po dlhšom čase niečo naozaj hodnotné,no Delta Machine aj tak za Ultrou zaostáva.Práve album Ultra je posledným,na ktorom nič nepreskakujem a bavia ma aj Martinom spievané skladby.Po Ultre je to v podaní Martina jedna katastrofa-Comatose,Macro,The Child Inside,vlastne ani poriadne neviem čo Martin po Ultre spieva.Na Delta Machine mi vyslovene pije krv Angel,márne som dúfal po jej prezentácii,že to bude len b-strana,a neskutočne odfláknutá je Soft Touch / Raw Nerve,ktorá naživo znie fantasticky,asi aj preto ju na turné prestali hrať,lebo práve táto skladba ich usvedčovala z odfláknutej roboty.Keď k tomu pridám My Little Universe a The Child Inside tak to mám hneď 4 kúsky,ktoré na DM vadia,pričom pri Soft Touch / Raw Nerve to tak vôbec nemuselo byť.Naopak súhlasím,že bonusy na Delta Machine sú veľmi vydarené,dokonca aj Always a je veľká škoda,že im po Vujtekovsky “nezapadali do koncepcie”,rovnako ako v skorších časoch také skvosty ako Ghost,Free alebo Newborn.Nemôžem sa zbaviť dojmu,že chlapci sú od roku 1998 v kŕči,ktorý minulý rok trochu povolil,ale úplne sa ho nezbavili a obávam sa,že sa vráti s ešte väčšou intenzitou ako to bolo v roku 2001.

Logic

 9    4. marec 2014 o 12:59

A ja mám zasa pocit, že s Deltou všetkým ukázali, že sú páni muzikanti. Vrátili sa spať a to s perfektným albumom. Exciter, SOTU, PTA sú len priemerné albumy, ale Delta to je pravá dobrá depešárna., sanka dole.

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa