koncert Depeche Mode v Bratislave

Alan podrobnejšie o chystanej aukcii svojej zbierky

Oficiálne stránky projektu Recoil zverejnili podrobnejšie informácie týkajúce sa chystanej aukcie Alanovej zbierky. Fanúšikov Depeche Mode určite poteší, že medzi ponúkanými vecami nájdu raritné a veľmi cenné artefakty z obdobia 1982 - 1995.

Ako uviedol osobne Alan Wilder: Jedno z mojich tohtoročných predsavzatí sa týkalo zefektívnenia vybavenia môjho The Thin Line štúdia. Moje potreby sa od čias laptopov, softwarových syntezátorov a pluginov, ktoré sa tlačia do popredia, rapídne zmenili, a hoci som človek lipnúci na svojich veciach, zbavenie sa zastaralých vecí a historických kúskov by mohol byť celkom dobrý spôsob ako začať.

Už od mladosti som bol náruživým zberateľom zaujímavých a jedinečných hudobných nástrojov ako "Steinway" Grand piáno, klasické syntezárori, syntetizéri ako "Minimoog". "Arp Odyssey", "Wurlitzer" electric piáno, k tomu klapkové zosiľňovače "Manley" a "Telefunken", či "Manley" limiter/kompresor. Potom je tu veľmi výnimočná gitara a rôzne "Emulátori", ktoré som využil na koncertných turné Depeche Mode a dokonca mám k dispozícii moje staré pódiové kostýmy, garderóby z rôznych turné, biciu zostavu z "Devotional" turné, doplnky k bicím a ďalšie artefakty.

A takisto som sa rozhodol, po tom, čo som musel poupratovať , ako aj na základe mnohých požiadaviek fanúšikov, prečo k tomu nepriložiť nejaké bonusové suveníry, ktoré som za tie roky zozbieral, ako napr. moje kožené bundy, merchandise z jednotlivých turné, raritné nahrávky, promo záležitosti a dokonca niektoré prevzaté ceny. Takže som celý sortiment rozšíril a dúfam, že nachystal vzrušujúcu a jedinečnú aukciu.

Spočiatku sme premýšľali o eBay, keďže viem, že mnohí z Vás to využívate, no rozsah tejto záležitosti by so sebou priniesol množstvo problémov, vrátane akceptovania platieb, požiadaviek na dopravu tovaru a podobne. Využitím profesionálnej spoločnosti tak môžeme mať všetky tieto aspekty pod lepšou kontrolou a celý proces zefektívnime, keďže je nám jasné, že tento on-line predaj pritiahne ohromné množstvo záujemcov. Nebude záležať, z ktorej časti sveta ste, k aukcii budete mať čo najjednoduchší a najpriamejší prístup, aký je možné získať.

Katalóg ponúkaných artefaktov

Podrobnejšie informácie na blog.recoil.co.uk

Názory Devotees (5)

jozefst

 1    30. máj 2011 o 21:27

Pekné kúsky ponúkol do aukcie, až ma to šokovalo, keď som v nej uvidel rôzne syntenzátory. Maťo si mnohé veci cez eBay pokúpil, Alan sa mnohých vecí zbavuje, toť aký to paradox.

Rita

 2    30. máj 2011 o 21:32

Alan asi je naozaj na tom s financiami horšie, keď ide predávať získané ceny a kostýmy z turné.

Zenzucht

 3    30. máj 2011 o 21:58

Více než finanční nouze to může také být uzavření jedné životní etapy a vstup do další..

Dusan

 4    30. máj 2011 o 22:38

Neviem, ale niekedy mám pocit, ako keby Alan stále nebol s niečim z obdobia DM vyrovnaný a stále pred tým unikal…

Zenzucht

 5    31. máj 2011 o 14:26

Ze sběratelské TOP 5 jsou tam dva kousky.. Dle preferencí sběratele grin

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa