Akce pro Depeche Mode, Praha 14.1.2010 - Světelné tyčky a královské koruny

Fanoušci navštěvující stránky depechemode.cz vybrali pro skupinu Depeche Mode, pro jejich 7. pražský koncert, jako hlavní překvapení návrh fanynky kordi, tedy světelné tyčky.

Jako druhé překvapení byli vybrány královské koruny během Enjoy the Silence, nápad od dani garcia.

Světelné tyčky Lighsticks by se měli objevit nad hlavami fanoušků během Hole To Feed.

Teď už je úkolem nás všech, co nejvíce rozšířit tyto nápady mezi ostatní fanoušky, kteří hodlají navštívit tento koncert.

Prosím tedy, šiřte tuto informaci na společenských sítích (FaceBook apod), v médiích, na forech fanoušků Depeche Mode, aby se nám tento záměr co nejlépe podařil.

tyčky

http://www.lightshop.cz/z/svitici-tycinky-lightstick-tyc-monster-30cm.htm
http://www.lightshop.cz/z/svitici-tycinky-lightstick-svitici-tyc-10x100.htm
http://www.tycinky.cz/diver-15-cm/

královská koruna

POZNÁMKA: KORUNY MUSÍ BÝT PAPÍROVÉ!
1) Lightsticks během Hole to Feed
2) Královské koruny během Enjoy The Silence…

INFORMACE O AKCI JE ROZŠIŘOVÁNA DO MÉDIÍ
FaceBook
http://www.facebook.com/pages/Akce-pro-Depeche-Mode-Praha-1412010/224377807632?v=wall


...další budou postupně doplňovány

Názory Devotees (7)

Night

 1    22. december 2009 o 12:36

Držím palce, nech sa zapojí čo najviac fanúšikov a nech to má riadnu odozvu od skupiny. Teším sa s vami. grin
Škoda, že tam nebudem :-(

Zero202

 2    22. december 2009 o 12:43

Len aby ta koruna nezapadala do kategorie “nebezpecny predmet”

kačena

 3    22. december 2009 o 20:18

Kto sa chystáte do Prahy a ešte ste náhodou o tomto nevedeli a chcete sa zapojiť:zháňajte čo najrýchlejšie a kde sa dá.Viaceré internetové stránky totiž robili objednávky len do 16.-18.12. a v novom roku to už na dobierku stihnúť nemusíte.Lightsticky pýtajte aj ako chemické svetlo napríklad v rybárskych obchodoch,army-shopoch alebo v zámočníctvach(kľúčová služba/bezpečnostné dvere).Bohužiaľ  tyčinky dlhé aspoň 10-15 cm a hrubé asi 1cm nemajú permanentne.Kráľovské koruny boli pre mňa tiež dosť veľkým problémom,v hračkárstvach plánujú dopĺňať zásoby tohoto typu až k fašiangom,čiže až po januárovej inventúre,čo už bude pre nás neskoro.Nakoniec som zohnala 3 papierové kusy v jednom hračkárstve,tak jednu ochotne podarujem niekomu,kto bude vedľa nás na vzdialenejšom státí.Takisto tri tenké tyčky.Ak zoženiem viac,rozdám.Pre koho nie je problém,kúpte si tiež trošku viac a podarujte okolitým ľuďom,nech dosiahneme čo najlepší a najviditeľnejší efekt. ...uf

tomyxon

 4    23. december 2009 o 19:40

Svietiace tycinky su v pohode dostat napriklad v Baumaxe pri pokladniach grin

No a myslim ze MY fanusokovia DM pre svojich milacikov sparvime cokolvek - teda aj to ze v pripade ked nezozenieme papierove koruny - dokazeme si ich s troskou fantazie a sikovnosti vyrobit vlastnorucne !!!!

UZ sa neviem dockat tej PARADY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kačena

 5    23. december 2009 o 22:05

to tomyxon:dík zaten Baumax,tam som dávnejšie nebola a ani ma to nenapadlo.S tými korunami to je jasné,že nie je problém urobiť si sám,ale pohodlnejšie by bolo kúpiť,lebo to stojí okolo 50 centov,toľko miniem aj na materiál a mala by som za pár minút korunky aj pre iných.Keďže som zatiaľ väčšie množstvo nezohnala,tak asi zamestnám manžela aj syna a pekne budeme vystrihovať koruny. smile

dohy

 6    24. december 2009 o 23:42

smer baumaaax smile
musim sa priznat ze spociatku sa mi napad s farebnymi tycinkami nepozdaval, nejak mi to neslo k dm. ale potom mi padli oci na obal sotu a bolo rozhodnute. podporime aj my smile

olymp

 7    2. január 2010 o 22:57

Skoda,ze neprosel navrh se u hole to feed libat!akorat bych nechtel,aby na me zbyl chlap.Jinak se tesim na reakce cau v praze!

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa