40 rokov singla “Just Can´t Get Enough”

7.septembra 1981 sa na hudobný trh dostal tretí singel z debutového albumu "Speak & Spell", s ktorým Depeche Mode spravili skutočnú "dieru do sveta". Bol to zároveň prvý singel, ku ktorému chalani natočili oficiálne video.

Klasická 7" verzia obsahuje UK albumovú verziu skladby "Just Can´t Get Enough", ktorú sprevádza inštrumentálna podoba skladby "Any Second Now". Americké vydanie singla, ktoré vyšlo 18. februára 1982 však namiesto "Any Second Now" obsahuje singlovú podobu albumovej skladby "Tora!Tora!Tora!".

S týmto singlom kapela úspešne zabodovala nielen na domácej pôde (UK), v Európe a v Spojených štátoch, ale veľkým hitom sa stal aj v Austrálií. A my si na ňu zaspomíname v podobe asi tej najlepšej live verzie, akú kedy Depeche Mode svojim fanúšikom ponúkli. Praví, nefalšovaní, originálne elektronickí Depeche Mode, na ktorých nikdy nezabudneme aj vďaka nesmrteľnému live dvojalbumu / filmu "101"!

Názory Devotees (3)

Jarik

 1    7. september 2021 o 22:23

U mňa je naj live verzia jednoznačne z Hamburgu 1984 s ppci geniálnou medzihrou Wildera.

Michaela 146

 2    8. september 2021 o 09:01

Jak ten čas letí, nechám ho letět a zpívám si dál… prostě nedokážu nabažit…101× a stále poprvé... Roztančená  Just Can’t Get Enough, která mi pokaždé zvedne náladu, tak i ze židle…rozverná taneční píseň ♫ Však si v originál videoklipu zatančila i tehdejší přítelkyně bubeníka Budgieho z kapely Siouxsie and the Banshees smile

grapher

 3    9. september 2021 o 19:53

Aj pre mňa je najlepšia live verzia Hamburg 84. Podobne aj Photographic, tak ako ho zahrali v Hamburgu sa im to uz lepsie nikdy nepodarilo.

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa