2CD Live in Praha, Bratislava

Jak jste již určitě zaregistrovali, na dmshopu máte možnost si objednat koncertní 2CD z Tour Of The Universe z Prahy a Bratislavy.

Vy, kteří jste si ho již objednali a stále čekáte na zásilku, mějte prosím strpení, výše uvedená CD nejsou zatím ještě v distribuci. Jakmile se objeví, budou Vám ihned rozeslány standardním způsobem. Děkujeme za pochopení. 2CD Live in Praha, Bratislava

Názory Devotees (2)

Catherine_sk

 1    15. august 2009 o 14:16

Otazne teda je, preco sa dostala na web tato ponuka? Nebolo by jednoduchsie ju dat verejnosti az potom, keby spominane CD uz boli OK?

Gabriel

 2    15. august 2009 o 18:15

Niektori fans sa radi obracaju na DM shop so ziadostou zakupenia LHN nahravok z rozlicnych osobych dovodov (nevedia anglicky, nemaju skusenosti so zahranicnymi platobnymi systeami a pod.), hoci tak mozu urobit na webe http://www.depechemodelive.com. DM Shop im vychadza v ustrety, hromadne zakupi LHN CD’s a potom ich v ramci CR/SR zasiela. Tento predpredaj je potrebny na to, aby DM shop vedel, kolko kusov LHN ma objednat tak, aby CD mali doma iba o nieco neskor (a v niektorych pripadoch aj skor), ako by si to objednali z depechemodelive.com.

A kedze sa vydanie CD’s znacne spozdilo z dovodu prerusenia turne DM v maji, CD Bratislava/Praha sa k ludom zacne distribuovat az behom dalsieho tyzdna. A kedze ludia su netrpezlivi a dotazuju sa na shop, kde su ich CD’s, DM shop zverejnil tuto spravu.

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa