Oficiálna Depeche Mode "Memento Mori" Release Party & Back to the 80s Party
sa bude konať o

DJs: Diablo & Krto & Gabriel

 Pozvánka na Facebooku
DÁTUM
25. marec 2023
MIESTO
HPK - Hopkirk Club, Hurbanovo námestie 6, Bratislava
OD / DO
20:00 / 04:00
VSTUPNÉ
9 EUR

O akcii

Zažite Back To The 80s atmosféru. Nažhavte kazeťáky, walkmany, nahoďte šušťáky alebo kožené bundy a barety, daj si poriadny maku up a vyraz na najväčšiu 80s party v Bratislave.

DIABLO & KRTO vás prevedú hitmi obdobia rokov 80-tych v najväčšom hudobnom klube v centre Bratislavy, HPK - Hopkirk Club! VJ Gabriel (depechemode.sk) zasa hudobnou históriou Depeche Mode.

Párty je oslava nového albumu Depeche Mode "Memento Mori". 24. marec majú v kalendári poznačení veľkým písmom všetci depešáci. Kultová britská kapela vydáva svoj pätnásty štúdiový album Memento Mori. Pri tejto príležitosti je pripravená "Oficiálna Memento Mori Release Party".

Čaká vás depešácka výzdoba, špeciálna Mementio Mori fotostena, veľkoplošná projekcia a darček pre každého návštevníka. Skrátka, žúrka, ktorá je povinnosť pre každého depešáka.

Legenda, kult, životný štýl, jednoducho Depeche Mode. Kto ich má rád, nemá pokazený hudobný vkus ako hovorí Laco Lučenič.

Párty však nebude iba o hudbe Depeche Mode. Na svoje si prídu fanúšikovia synthpopu, new wave ale aj klasických MTV hitoviek. Od Duranu, Erasure cez Madonnu až po moonwalk Michaela Jacksona. Všetky nezabudnuteľné 80s hity na jednej party a aj s videami.

Rezervácia boxov & bottle service - manager 0940 347 266

Media partneri - ďakujeme za spoluprácu
ELECTRICITY room «80s-90s-electro-synth-wave-dark»
Eventland - podujatia, kam v Bratislave www.eventland.eu
ww.gregi.net
www.citylife.sk

Plagát akcie: Oficiálna Depeche Mode QR kód

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa