Oficiálna Depeche Mode After Party
sa bude konať o

DJs: Diablo & Krto & Gabriel

 Pozvánka na Facebooku
DÁTUM
6. február 2014
MIESTO
The Square Club, Trnavské Mýto (pod tržnicou), Bratislava
OD / DO
22:00 / 05:00
VSTUPNÉ
5 € (na predpredaj.sk), 6 € na mieste

O akcii

Noc v znamení Depeche Mode! Po skončení koncertu pokračuje afterparty

Štvrtok, 6. februára bude patriť všetkým fanúšikom dobrej hudby. Ako na krste albumu "Playing the Angel" povedal Laco Lučenič: „Kto má rád Depeche Mode, nemá pokazený vkus.“ Britská kultová kapela sa v rámci zimnej časti Delta Machine Tour opäť dostaví do Bratislavy. Keďže koncert sa koná vo štvrtok (čo je vlastne malý piatok), po skončení koncertu je pripravená Ofiiciálna Afterparty, ktorá vypukne v novootvorenom klube Square pod tržnicou na Trnavskom mýte. Klub má špičkové hudobné a svetelné vybavenie, videoprojekciu a kapacitu 1000 depešákov. Výhodou je vzdialenosť od miesta konania koncertu, cca 10 minút pešo. Pred klubom je k dispozícii veľké parkovisko.

Počas "Black Celebration" noci zaznejú hity, rarity či live nahrávky kultovej trojice z Basildonu. To najlepšie od britskej legendy ponúkne osvedčená trojica DJ-ov Diablo & Krto & Gabriel, ktorý sa postará aj o špeciálnu videoprojekciu, ktorá ponúkne známe klipy, ale aj raritné videá, rôzne televízne vystúpenia a fotografie z práve skončeného bratislavského koncertu.

Špičkový zvuk, projekcia, ale hlavne hudba povýšia túto noc na dokonalý a nezabudnuteľný hudobný zážitok po koncerte týchto legiend.

Vstupenky sú k dispozícii na www.predpredaj.sk ak sa nevypredajú, bude možné ich zakúpiť aj v deň akcie priamo v Square Clube. Cena vstupenky je 5 € v predpredaji a 6 € na mieste.

Nájdete nás na Facebooku: facebook.com/DEPECHMODESLOVAKIAPARTIES
Facebook stránka klubu: facebook.com/thesquarebratislava


Zväčšiť mapu

Plagát akcie: Oficiálna Depeche Mode After Party QR kód

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa