Depeche Mode More Than A Party
sa bude konať o

DJs: Skodis, Petak2

 Pozvánka na Facebooku
DÁTUM
26. november 2022
MIESTO
Rock Café, Národní 20, Praha
OD / DO
19:00 / 05:00
VSTUPNÉ
250,- Kč

O akcii

Dovoľujeme si Vás pozvať, po dlhých 2 rokoch covidu, na tradičnú DM Party, ktorá dostala príznačný názov Depeche Mode More Than A Party.

Aj keď súčasné dianie okolo Depeche Mode nie je vôbec radostné a mnoho z nás stále nemôže uveriť tomu, že DM a tento svet navždy opustil zakladajúci člen Andy Fletcher, jeho skon prišiel tak náhle a nečakane, miesto po ňom v našich srdciach zostalo prázdne. Nikto nevie, čo bude ďalej a akým smerom sa bude vyvíjať situácia okolo kapely, ale príďte s nami na Andyho zaspomínať a vzdať hold jeho osobnosti.
Na DM party ako už mnohokrát vystúpi kapela Depeche Mode Revival, ktorá sa postará o zábavu a navyše je to jedno z ich posledných vystúpení v roku 2022, pretože ako sami oficiálne uviedli na svojich webových stránkach, po 22-tich rokoch uzatvárajú svoju aktívnu hudobnú činnosť . Preto máte jedinečnú šancu užíť si ich naživo naposledy.

Na párty budú 2 stage - 2 DJ´s, DM kino, DM shop, koncert DM revival a všade prítomné veselie. Radi Vás uvidíme, těšíme sa na Vás.


Live: Depeche Mode Revival (od 22:00, 1. Stage)
https://www.dmrevival.com
DM Kino počas celej párty (1. poschodie)
1 Stage (2. poschodie) - DJs Skodis
2 Stage (1. poschodie) - DJs Petak2

Jak se dostanete do Clubu Rock Café:
Metro trasa B: stanice Národní třída.

After 2 long years of covid, we would like to invite you to the traditional DM Party, which was aptly named Depeche Mode - More Than A Party.Although the current events surrounding Depeche Mode are not at all joyful and many of us still can't believe that DM and this world has been forever abandoned by founding member Andy Fletcher, his passing came so suddenly and unexpectedly, the place left empty in our hearts. No one knows what will happen next or what direction the situation around the band will take, but come along with us to remember Andy and pay tribute to his personality.The DM party will feature Depeche Mode Revival as they have done so many times before, and they will provide the entertainment, plus it's one of their last shows in 2022, as they have officially stated on their website that they are closing their active musical activities after 22 years. Therefore, you have a unique chance to enjoy them live for the last time.


The party will feature 2 stages - 2 DJ's, DM cinema, DM shop, DM revival concert and all around hilarity.We are looking forward to seeing you.

How to get to Club Rock Cafe:
Metro Line B station National Avenue.

Live: Depeche Mode Revival (from 22:00, 1st Stage)
https://www.dmrevival.com
DM Cinema throughout the party (1st floor)
1 Stage (2nd floor) - DJs Skodis
2 Stage (1st floor) - DJs Petak2


 

Plagát akcie: Depeche Mode More Than A Party QR kód

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa