Depeche Mode Party
sa bude konať o

DJs: Diablo & Gabriel

 Pozvánka na Facebooku
DÁTUM
23. máj 2015
MIESTO
KC Dunaj, Nedbalova 3, Bratislava
OD / DO
20:00 / —
VSTUPNÉ
6 € (predpredaj v bare KC Dunaj)

O akcii

Deň sa stane nocou a nás opantá nová slovenská hudba i depešácke vypalovačky. Po siedmich rokoch prichádza kapela Nocadeň s novým albumom Pozemskí astronauti, ktorý sa večer bude aj slávnostne krstiť. Na svoje si prídu aj milovníci temných Depeche Mode vďaka dvojici DJov Diablo a Gabriel.

Krst albumu a vystúpenie: Nocadeň
je slovenská kapela, ktorá vznikla na sklonku roku 1997 z popudu bratov Rasťa a Roba Kopinovcov, ku ktorým sa pripojili Boris Mihálik a Peter Gufrovič. Po úspechu singla Budím sa sám nasleduje eponymný debut Nocadeň, ktorý sa rýchlo stal úspešným a ktorý vyšiel následne aj v Poľsku. Kapela v roku 2010 získala tak dve ceny Hudobnej akadémie ako objav rok a za skladbu roka. Hudobná cena Slávik udelila skupine cenu Skokan roka za druhý album Slová už nevravia nič, ktorý vyšiel v roku 2001. Nasledujú albumy Katarzia (2003), Nestrieľajte do labutí (2006), Ikony (2008) a v apríli tohto roku sa k nim pripíše album Pozemskí astronauti, na ktorom skupina spolupracovala so zvukovým majstrom Vladom Mellerom, ktorý pracoval vo svojom štúdiu s takými velikánmi ako Red Hot Chili Peppers, Metallica, Linkin Park, Duran Duran, Muse či Kanye West. „Fanúšikom ponúkame určite to najlepšie z nás. Snažili sme sa, aby to bol album moderný a zároveň, aby tam bolo aj niečo z klasickej gitarovej muziky. Pri nahrávaní sme dosť experimentovali, ale tak ako vždy, aj teraz ide najmä o silné texty a melódie,” odkazujú Nocadeň a dodávajú, že v ich podaní budeme počuť aspoň jeden DM cover.

DJ's: Diablo & Gabriel
je dvojica osvedčených DJov, ktorá ponúkne to najlepšie od britskej legendy. Večer nám ponúkne aj špeciálnu videoprojekciu zloženú zo známych klipov, raritných videí či fotografií.

Main stage bude patriť Depeche Mode hudbe, o ktorú sa postará Gabriel, na bare nás čaká zase 80s new wave/indie/electro, ktorú bude hrať Diablo. Na začiatku akcie sa bude premietať film.

Plagát akcie: Depeche Mode Party QR kód

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa