Depeche Mode Party feat. Marcus Meyn (Camouflage)
sa bude konať o

DJs: Diablo & Krto & Gabriel

 Pozvánka na Facebooku
DÁTUM
28. november 2015
MIESTO
KC Dunaj~, Nedbalova 3, Bratislava
OD / DO
20:00 / 04:00
VSTUPNÉ
6 €

O akcii

Hudobný večer odetý do temnoty a v znamení kultových kapiel Depeche Mode a Camouflage, ktorú k nám príde reprezentovať nik iný ako jej slávny spevák Marcus Meyn v úlohe DJa. Oslavu žánrov new wave, synth pop a new romantic umocia ostrieľaní DJi Diablo & Krto & Gabriel. Zakamuflujte sa s nami do čiernej!

Marcus Meyn (Camouflage)
Líder legendárnej nemeckej new wave kapely, ktorú okrem Meyna tvoria Heiko Maile a Oliver Kreyssig. “Nemecký Depeche Mode”, ako sa kapele zvykne hovoriť, je na scéne už viac ako tri desaťročia a počas svojich turné nevynechala ani Slovensko, naposledy dokonca Meyn označil slovenské publiku za jedno z najlepších. Charizmatický spevák sa u nás v minulosti predstavil aj ako DJ a jeho party hard set si vychutnáme aj teraz na Depeche Mode Party. V jeho podaní sa môžete tešiť na skladby od Depeche Mode, Erasure, Wolfsheim či De/Vision.

Diablo & Krto & Gabriel (depechemode.sk) je trojica ostrieľaných DJov, ktorá ponúkne to najlepšie od britskej legendy. Večer nám ponúkne aj špeciálnu videoprojekciu zloženú zo známych klipov, raritných videí či fotografií.

Main stage bude patriť Depeche Mode hudbe, o ktorú sa postará Diablo a Gabriel, na bare nás čaká zase 80s new wave/indie/electro, ktorú bude hrať Krto. Na začiatku akcie sa bude premietať film.

Partneri: Depeche Mode Sk, DEPECHE MODE SLOVAKIA | parties & info, Radio_FM, NewSound, shiz.sk, Doba Magazín, kamdomesta, CITYLIFE.SK

Plagát akcie: Depeche Mode Party feat. Marcus Meyn (Camouflage) QR kód

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa