Depeche Mode Party
sa bude konať o

DJs: Diablo & Krto & Gabriel

 Pozvánka na Facebooku
DÁTUM
19. september 2015
MIESTO
KC Dunaj, Nedbalova 3, Bratislava
OD / DO
20:00 / 04:00
VSTUPNÉ
7 €

O akcii

Oslava temnoty a fenoménu, ktorý nadchol ľudí na celom svete. Večer vystúpi domáca kapela Lavagance, ktorá sa podelí o svoje skladby, rovnako ako aj o obľúbené kúsky od Depeche Mode. V DM nálade nás bude držať aj DJská trojica Diablo & Krto & Gabriel, ktorá nás poteší svojim, rokmi vypimpovaným, setom.

Lavagance - je indie-popová kapela, ktorá nedávno oslávila desiate narodeniny. Vo svojej hudbe kombinuje prvky popu, indie rocku a elektroniky. Na domácej scéne patrí medzi najvýraznejšie kapely, fanúšikovia si jej vystúpenie mohli vychutnať na mnohých koncertoch, festivaloch a predskakovali aj svetovým formátom ako Duran Duran, Depeche Mode či Mando Diao. Skupina, ktorá má na konte niekoľko cien Aurel, po niekoľkoročnom čakaní jej fanúšikov vydala v máji nový album Halfway To The Grave. Lavagance ponúkne večer nielen vyšperkovanú slovenskú hudbu, ale na rad prídu aj depešácke vypaľovačky.

Diablo & Krto & Gabriel (depechemode.sk) - je trojica ostrieľaných DJov, ktorá ponúkne to najlepšie od britskej legendy. Večer nám ponúkne aj špeciálnu videoprojekciu zloženú zo známych klipov, raritných videí či fotografií.

Main stage bude patriť Depeche Mode hudbe, o ktorú sa postará Diablo a Gabriel, na bare nás čaká zase 80s new wave/indie/electro, ktorú bude hrať Krto. Na začiatku akcie sa bude premietať film.

Partneri: depechemode.sk, DEPECHE MODE SLOVAKIA | parties & info, shiz.sk, Doba Magazín, Radio_FM, kamdomesta, CITYLIFE.SK

www.kcdunaj.sk

Plagát akcie: Depeche Mode Party QR kód

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa