Depeche Mode Party + Personální Anděli (live)
sa bude konať o

DJs: Diablo & Krto & Gabriel

 Pozvánka na Facebooku
DÁTUM
1. október 2016
MIESTO
KC Dunaj~, Nedbalova 3, Bratislava
OD / DO
20:00 / 04:00
VSTUPNÉ
6 €

O akcii

Oslava temnoty a jednej z najkultovejších kapiel, ktorá dodnes valcuje svet. Keď čerň zahalí nebo, na našom pódiu vystúpi hudobný projekt Personální Anděli s remakom skladieb Depeche Mode. Na párty určite nebudú chýbať ani DM positive DJi Diablo & Krto & Gabriel, ktorí vytiahnú na parket nielen notoricky známe hity, ale aj rarity a live nahrávky.

Personální Anděli
je partia hudobníkov z Trnavy a okolia, ktorá sa pred tromi rokmi rozhodla potešiť priateľov cover verziami piesní legendárnej Depeche Mode. Odvtedy ich počet nacvičených skladieb rástol a tak nám projekt v zložení Štefan Bugala (bicie), Pavol Hubinák (gitara, sample machine), Pavol Bartovic (klávesy), Marek Kyselica (gitara) a Martin Cisár (spev) predvedie plnokrvý koncert.

Diablo & Krto & Gabriel (depechemode.sk)
je trojica ostrieľaných DJov, ktorá ponúkne to najlepšie od britskej legendy. Večer nám ponúkne aj špeciálnu videoprojekciu zloženú zo známych klipov, raritných videí či fotografií.

Main stage bude patriť Depeche Mode hudbe, o ktorú sa postará Diablo a Gabriel a tiež hosťovi večera - kapele Personální Anděli, na bare nás čaká zase 80s new wave/indie/electro, ktorú bude hrať Krto. Na začiatku akcie sa bude premietať projekcia raritného koncertu.

Plagát akcie: Depeche Mode Party + Personální Anděli (live) QR kód

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa