Depeche Mode LiVE SPiRiTS Party
sa bude konať o

DJs: Škodis

 Pozvánka na Facebooku
DÁTUM
28. máj 2022
MIESTO
Loď Cargo Gallery, Hořejší nábřeží / Smíchovská Náplavka, Praha 5
OD / DO
19:00 / 05:00
VSTUPNÉ
250

O akcii

Depeche Mode Friends pre Vás tento rok pripravil letnú párty na Vltave, ktorá sa bude konať na Lodi Cargo Gallery v Prahe. Akcia má názov LiVE SPiRiTS Party a ponesie sa v duchu posledného vydaného koncertného albumu.
Prostredie v Gargo Gallery (Virtuálna prehliadka priestoru) je priamo určené pre takúto akciu. Jedná sa o multifunkčné plávajúce centrum. Loď je 70 m dlhá, široká 8,2 m, má dve poschodia, dva bary a kotví na "Hornejšie nábrežie / Smíchovská Náplavka". Party bude prebiehať ako na palube, tak aj v "podpalubí".

Smíchovská náplavka sa nachádza na Hornejšom nabreží a rozpína sa od Jiráskovho mosta až po železničný most vedúci na Smíchovsků stanici.
Na lodi je obmedzená kapacita návštevníkov, odporúčame prísť včas. Samozrejme vstupenky sa budú predávať aj na mieste.

Tešíme sa na Vás a veríme, že si túto netradičnú párty užijete s nami.

Predpredaj Vstupeniek: smsticket.cz

Předprodej akce


DJ's: Škodis
Live: DM Revival  (22:00)
http://dmrevival.com

Ako sa dostanete na Loď Cargo Gallery :
Metro trasa B: stanica Karlovo námestie (výstup Palackého námestia) potom cez most smer Smíchovská Náplavka cca 750m.
Metro trasa B: stanica Anjel (výstup Anjel E6) potom ulicou Na Belidle smer Smíchovská Náplavka cca 550m.
Zastávka električky: Zborovská - tram. čísla 4, 5, 7, 10, 16, 21 potom ulicou Svornosti a Na Bielidle smer Smíchovská Náplavka cca 290m.

For this year, Depeche Mode Friends is inviting to a summer edition of our annual event on the Vltava river which will be taking place on the Cargo Gallery boat in Prague. The “LiVE SPiRiTS Party” will be - as the name suggests - dedicated to the release of the latest concert record and film.

Cargo Gallery is an exceptional venue and we believe its a perfect fit for this event. Its a multipurpose, 70m long, 8.2 m wide boat with two floors, two bars and will anchored at the "Hořejší nábřeží / Smíchovská Náplavka” for our event. We will be using both the deck and "under-decks”.
Smíchovská Náplavka is located at the Hořejší nábřeží which spans from Jirásek bridge all the way to the Railway bridge.
The boat does have limited capacity so we recommend coming in early to secure your place. Tickets will be on sale at the venue.

We are looking forward to meeting you and have a fun summer night!

tickets:smsticket.cz

Předprodej akce


How to get to Cargo Gallery boat:
Metro line B: Karlovo náměstí (exit Palackého náměstí), cross the Palackého bridge, direction Smíchovská Náplavka (cca 750m).
Metro line B: Anděl (exit Anděl E6) then walk the street Na Bělidle, direction Smíchovská Náplavka (cca 550m).
Tram stop: Zborovská - tram numbers 4, 5, 7, 10, 16, 21 then walk the Svornosti street and Na Bělidle, direction Smíchovská Náplavka (cca 290m).


Plagát akcie: Depeche Mode LiVE SPiRiTS Party QR kód

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa