Delta Machine Release Party (oficiálna)
sa bude konať o

DJs: Diablo & Krto

 Pozvánka na Facebooku
DÁTUM
6. apríl 2013
MIESTO
Nu Spirit Club, Šafárikovo nám. 7., Bratislava
OD / DO
20:00 / 06:00
VSTUPNÉ
6€, na mieste 7 €

O akcii

Sobota 6. apríla bude patriť všetkým priaznivcom čiernej farby. Nekonečné čakanie na nový album Depeche Mode, ktorý dostal názov Delta Machine je na konci... A to si zaslúži poriadnu Black celebration! V spolupráci so Sony Music a depechemode.sk prinášane oficiálnu release party pri príležitosti vydania 13-steho štúdiového albumu kapely Depeche Mode.

Hity, rarity, live nahrávky, videoprojekcia, ale aj skutočne exkluzívny hudobný hosť. Po obrovskom úspechu vianočného koncertu Rádia _FM sa v Nu spirit clube naživo predstaví harfista Michal Matejčík, ktorý odohrá viac ako hodinový set skladieb Depeche Mode zahraný na harfe. „Po koncerte pre Rádio _FM dostávam množstvo e-mailov s nadšenými reakciami fanúšikov z celého sveta a záznam videli aj Martin Gore a Alan Wilder. Je to pre mňa obrovská pocta“, prezradil rodák zo Žiliny, ktorý aktuálne žije vo Viedni. To, že Michal Matejčík je špička dokazuje aj koncertné turné, ktoré absolvoval s George Michaelom v rámci Symphonica tour ale aj pozvánka do Basildonu na najväčší zraz Depeche Mode fans vôbec.

Počas noci zaznejú v Nu spirit clube najväčšie hity DM, ale aj rôzne rarity, špeciálne remixy a live nahrávky. Projekcia ponúkne raritné videá a fotografie kapely, ktoré ste ešte nemali možnosť vidieť, ale aj známe videoklipy a live záznamy z rôznych vystúpení. Zároveň album Delta Machine oficiálne pokrstíme. Viac info na depechemode.sk a nuspirit.sk.

Predpredaj vstupeniek je denne v Nu spirit bare na Medenej ulici. Cena vstupeniek v predpredaji je 6 €, na mieste 7 €.

Live: Michal Matejčík / michalmatejcik.com

Depeche Mode - Heaven

Plagát akcie: Delta Machine Release Party (oficiálna) QR kód

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa