Diskusné fórum

   
‹ Prvá  < 2 3 4 5 6 > 
4 z 6
Camouflage Sk/Cz Tour / 1.-3.11.2007 / Litvínov • Bratislava • Košice
Pridané: 06. november 2007 o 10:48 AM   [ # 46 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  14
Registrovaný  2003-03-05

Koncert sa mi pacil, atmosfera bola vyborna, ale co sa tyka organizacie hotova katastrofa. Najprv sme tvrdli vonku v zime. Potom sa otvoril iba jeden vchod, kam sa vsetci hned zacali tlacit a vnutri to bolo to iste.

K bufetu sa ani nevyjadrujem, to bola totalna pohroma.  angry

 Signatúra 

Did I need to sell my soul for pleasure like this? Did I have to lose control to treasure your kiss? Did i need to place my heart in the palm of your hand? Before I could even start to understand.

 
 
Pridané: 06. november 2007 o 12:15 PM   [ # 47 ]
Little 15
Hodnosť
Počet príspevkov:  5
Registrovaný  2007-11-06

Ahoj,
bola som v KE na koncerte. Uplnou nahodou som sa o nom dozvedela v spravach den pred tym. Som na materskej, tak niektore veci nestiham sledovat. Tym chcem povedat ze reklama koncertu v KE bola zufala.
Koncert skvely-aj ked na moj vkus vela ludi neprislo. Nad afterparty som si hlavu nelamala…ani som nic lepsie necakala.
Jedine prijemne prekvapenie boli samotni clenovia Camouflage, ktori za nami prisli do JAzzu - povodne mali travit vecer v Piane..??? No, v Kosiciach byvame kratko, ale radsej sme im odporucili Jazz - aj ked mam voci nemu kopu vyhrad - ale vazne tu nic lepsie nepozname.
V kazdom pripade chalani boli mili a s kazdym sa bavili - a ja mam zazitok na cely zivot…aj ked bohvie co si oni mysleli o tom vsetkom.
Ozaj, prosim, bol tam niekto s fotakom? Nemam ziadne fotky..:-(
Na ICC train, odhliadnuc od security, mam len jedno- ziadna klima, ani vetranie? Bolo tam priserne dusno.

 
 
Pridané: 06. november 2007 o 01:33 PM   [ # 48 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  25
Registrovaný  2006-11-20

Ospravedlnenie:

Organizátor koncertu skupiny Camouflage v Košiciach sa chce ospravedlniť všetkým fanúšikom, ktorých sa dotkol problém s koncertom a after party.  Nakoľko promotér košického koncertu tri týždne pred akciou odstúpil od spolupráce, boli dve možnosti:
1.  koncert úplne zrušiť
2.  spraviť verziu koncertu, na akom ste sa v sobotu zúčastnili

Predpokladá sa, že druhá možnosť je pre všetkých tá lepšia, nakoľko koncert bol v konečnom dôsledku usporiadaný iba kvôli ľuďom, ktorí už mali zakúpené vstupenky. Zrušenie košického vystúpenia by bolo pre organizátora menej stratové ako jeho usporiadanie, tak verím, že týmto gestom ste spokojnejší, nakoľko ste sa na koncerte mohli zúčastniť.

Marián Máček - organizátor


Pár slov k samotnej after party:

Mrzí nás rovnako celá záležitosť s after party, boli by sme neradi, aby to vyzeralo, že sme sa party nechceli zúčastniť, ale nikto z vás nevidí, čo všetko je za tým (možno si to celé dáte dokopy aj vďaka ospravedlneniu organizátora) a prečo sa to tak stalo, v konečnom dôsledku ste to však (ne)zažili…
Je veľmi zlé, že sťažovať sa dokážete, ale povzniesť sa nad určité veci, to nie…nikto tu nerobí rozdiel medzi BA a KE (až na cenu vstupenky 690,- v BA a 350,- v KE, celkom rozdiel, však? Vieme, bol aj koncert Petra Muka, ale jeho cena a cena Camouflage je rozdielna, čiže stále ste mali sakra lacnejšie vstupné...), ale prevláda tu to negatívne….aj keď party sa napokon konala, žiaľ  v inom klube, ale treba sa pozrieť aj do vlastných radov…organizátor koncertu Camouflage chcel aj party, ale majiteľ klubu nie, alebo chcel aj on, s doplatkom (o ktorom sa začalo hovoriť po vystúpení skupiny)...je to nenažrané gesto „vášho vlastného košického suseda“ a nemá to nič s rozdielom medzi BA a KE… skúste nad tým pouvažovať...

Nie aby ste boli radi, že koncert bol, ale budete sa sťažovať, že bolo to amatérske…mohol to spraviť niekto z Vás…celý podiel z vašej strany bol 350,- Sk, ale vstup organizátora, niekoľko stotisíc korún s veľkým rizikom straty…a v prípade Košíc so 100%-nou stratou, nakoľko ani vypredaný klub by nevykryl náklady kapely…ale nechcel sklamať ani jedného z Vás, a vy sa sťažujete…

Naša veľká vďaka patrí MIRAGE-ovi, ktorý sa snažil pre Vás spraviť party a vieme, že sa mu to napokon v inom klube (Jazz) aj podarilo…

Krto & Diablo

 
 
Pridané: 06. november 2007 o 01:56 PM   [ # 49 ]
Little 15
Hodnosť
Počet príspevkov:  5
Registrovaný  2007-11-06

Ja som v pohode. Aj ked Mirage vyzeral, ze v ten vecer asi odpadne, pretoze ho kapela neposluchala…haha…kam maju ist a podobne…ale nakoniec sa s tym zmieril.
Povodne som z BA a som velmi rada ze som bola na koncerte v Kosiciach. Lebo nikde inde by som sa k nim tak blizko nedostala. S tym vstupnym mas pravdu. Smiesnych 350 a v klube nam povedali, ze ak chceme ist do VIP zony - tie balkony, staci si priplatit 100 SK - skvele nie?Mat ich cely koncert ako na dlani. Myslela som na to, ze niekto to asi musel zaplatit…
..ale tu je aj tak zvykom sa len stazovat…

 
 
Pridané: 06. november 2007 o 02:05 PM   [ # 50 ]
Little 15
Hodnosť
Počet príspevkov:  5
Registrovaný  2007-11-06

Ozaj, Krtulko, neviem kedy Mirage robil tu party, lebo sedel vedla mna a vyzeral trosku nestastne…mozno po tom co sme odisli - 03.30…ale v Jazze ani nebolo pre koho….z toho koncertu sa tam mozno dovalilo tak 20 ludi…a ti sa radsej debatovali s Camouflage…aspon ste to mali tym ludom povedat dopredu…co? Hlavne v Jazze ani nevedeli kto tam prisiel, no co Ti budem hovorit…mas zle sprostredkovane informacie…cely problem asi je, ze nikto neoznamil ze sa ziadna afterparty nekona…

 
 
Pridané: 06. november 2007 o 02:18 PM   [ # 51 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  25
Registrovaný  2006-11-20
darkangel - 06 november 2007 01:05 PM

Ozaj, Krtulko, neviem kedy Mirage robil tu party, lebo sedel vedla mna a vyzeral trosku nestastne…mozno po tom co sme odisli - 03.30…ale v Jazze ani nebolo pre koho….z toho koncertu sa tam mozno dovalilo tak 20 ludi…a ti sa radsej debatovali s Camouflage…aspon ste to mali tym ludom povedat dopredu…co? Hlavne v Jazze ani nevedeli kto tam prisiel, no co Ti budem hovorit…mas zle sprostredkovane informacie…cely problem asi je, ze nikto neoznamil ze sa ziadna afterparty nekona…

toto skutočne neviem, či bolo alebo nebolo pre koho…súhlasím s tým, že oznámiť sa to mohlo, ale keďže to, že afterparty nebude v klube kde bol koncert sa dozvedeli až počas koncertu…dosť neskoro…v takom čase už veľa nevymyslíš, aj keď by si veľmi chcel, hlavne ak je pre teba daná lokalita takmer neznáma.

nemá zmysel to rozoberať, jedoducho sa to stalo, ja nechcem nikoho ospravedlňovať, chyba nastala aj na strane organizátora, išlo mi o to, trocha sa posnažiť, aby sa na to bežný návštevník pozrel aj triezvo a nie len ako poškodený a okradnutý človek…tak niektoré vaše príspevky vyzneli…

v bratislave na after prišiel “iba” marcus a mali sme sa začať rozčulovať, že heiko a oliver neprišli? nikdy nevieš v akej nálade alebo v akom stave kapela príde, treba rešpektovať aj to, že nie vždy sa im chce ísť zabávať...
camouflage sú príkladom fajn ľudí...pokial mám správne info, po koncerte v KE bola možnosť fotenia a podpisovania…tá v BA nebola, aj keď ich ľudia čakali v klube všetkých…

 
 
Pridané: 06. november 2007 o 05:20 PM   [ # 52 ]
Painkiller
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  165
Registrovaný  2005-08-05
Krtulko - 06 november 2007 12:33 PM

Ospravedlnenie:

Organizátor koncertu skupiny Camouflage v Košiciach sa chce ospravedlniť všetkým fanúšikom, ktorých sa dotkol problém s koncertom a after party.  Nakoľko promotér košického koncertu tri týždne pred akciou odstúpil od spolupráce, boli dve možnosti:
1.  koncert úplne zrušiť
2.  spraviť verziu koncertu, na akom ste sa v sobotu zúčastnili

Predpokladá sa, že druhá možnosť je pre všetkých tá lepšia, nakoľko koncert bol v konečnom dôsledku usporiadaný iba kvôli ľuďom, ktorí už mali zakúpené vstupenky. Zrušenie košického vystúpenia by bolo pre organizátora menej stratové ako jeho usporiadanie, tak verím, že týmto gestom ste spokojnejší, nakoľko ste sa na koncerte mohli zúčastniť.

Marián Máček - organizátor


Pár slov k samotnej after party:

Mrzí nás rovnako celá záležitosť s after party, boli by sme neradi, aby to vyzeralo, že sme sa party nechceli zúčastniť, ale nikto z vás nevidí, čo všetko je za tým (možno si to celé dáte dokopy aj vďaka ospravedlneniu organizátora) a prečo sa to tak stalo, v konečnom dôsledku ste to však (ne)zažili…
Je veľmi zlé, že sťažovať sa dokážete, ale povzniesť sa nad určité veci, to nie…nikto tu nerobí rozdiel medzi BA a KE (až na cenu vstupenky 690,- v BA a 350,- v KE, celkom rozdiel, však? Vieme, bol aj koncert Petra Muka, ale jeho cena a cena Camouflage je rozdielna, čiže stále ste mali sakra lacnejšie vstupné...), ale prevláda tu to negatívne….aj keď party sa napokon konala, žiaľ  v inom klube, ale treba sa pozrieť aj do vlastných radov…organizátor koncertu Camouflage chcel aj party, ale majiteľ klubu nie, alebo chcel aj on, s doplatkom (o ktorom sa začalo hovoriť po vystúpení skupiny)...je to nenažrané gesto „vášho vlastného košického suseda“ a nemá to nič s rozdielom medzi BA a KE… skúste nad tým pouvažovať...

Nie aby ste boli radi, že koncert bol, ale budete sa sťažovať, že bolo to amatérske…mohol to spraviť niekto z Vás…celý podiel z vašej strany bol 350,- Sk, ale vstup organizátora, niekoľko stotisíc korún s veľkým rizikom straty…a v prípade Košíc so 100%-nou stratou, nakoľko ani vypredaný klub by nevykryl náklady kapely…ale nechcel sklamať ani jedného z Vás, a vy sa sťažujete…

Naša veľká vďaka patrí MIRAGE-ovi, ktorý sa snažil pre Vás spraviť party a vieme, že sa mu to napokon v inom klube (Jazz) aj podarilo…

Krto & Diablo

k tomuto by som povedal nasledovne.osobne som na koncerte v KE nebol a ku koncertu v Ba som sa vyjadril uz skor.tie vyjadrenia uvedene v prispevku ku ktoremu pisem moj nazor ma sokovali.vraj aby ste boli radi ze sa vlastne koncert uskutocnil…ze to mohol spravit niekto z vas…...vas podiel 350.- sk…...riziko straty atd…....tomuto celkom dobre nerozumiem.To maju byt slova ospravedlnenia sa ? ak ano ,tak nas a vas vsetkych ktori ste na tom koncerte boli to vobec nemusi zaujimat.ak sa niekto pusti do organizovania takejto akcie musi s takymito rizikami pocitat a navstevnika to absolutne nema co zaujimat a trapit.Pripada mi to ako keby ucastnici koncertu mohli za stratu usporiadatela,krach after party,zle ozvucenie,spravanie sa clenov ochranky,nefunkcnost bufetov atd. Ja a vy vsetci ste navstevnici podujatia ktori chcu za svoje peniaze aj nieco vidiet a pocut.a ak sa stanu nejake chyby mal by sa usporiadatel cestne k veci postavit a nevyhovarat sa na ......a uz vobec do toho nezatahovat navstevnikov podujatia.
dakujem za priestor

 
 
Pridané: 06. november 2007 o 06:07 PM   [ # 53 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  25
Registrovaný  2006-11-20

k tomuto by som povedal nasledovne.osobne som na koncerte v KE nebol a ku koncertu v Ba som sa vyjadril uz skor.tie vyjadrenia uvedene v prispevku ku ktoremu pisem moj nazor ma sokovali.vraj aby ste boli radi ze sa vlastne koncert uskutocnil…ze to mohol spravit niekto z vas…...vas podiel 350.- sk…...riziko straty atd…....tomuto celkom dobre nerozumiem.To maju byt slova ospravedlnenia sa ? ak ano ,tak nas a vas vsetkych ktori ste na tom koncerte boli to vobec nemusi zaujimat.ak sa niekto pusti do organizovania takejto akcie musi s takymito rizikami pocitat a navstevnika to absolutne nema co zaujimat a trapit.Pripada mi to ako keby ucastnici koncertu mohli za stratu usporiadatela,krach after party,zle ozvucenie,spravanie sa clenov ochranky,nefunkcnost bufetov atd. Ja a vy vsetci ste navstevnici podujatia ktori chcu za svoje peniaze aj nieco vidiet a pocut.a ak sa stanu nejake chyby mal by sa usporiadatel cestne k veci postavit a nevyhovarat sa na ......a uz vobec do toho nezatahovat navstevnikov podujatia.
dakujem za priestor

tu sa nikto nechce vyhovátať a už vôbec nie ja, nakoľko nie som organizátor, ide o to, že ľudia sa v kuse stažujú...ja netvrdím, že ma nedokáže nič rozčúliť (napr. dlhá rada v bufete určite áno), rovnako súhlasím s tvrdením, že to návštevníka nezaujíma, či niekto ide do straty alebo nie…to je všetko pravda…rozoberá sa tu však after party po koncerte v KE… sú veci, ktoré organizátor nedokáže ovplyvniť...a je fakt pravda, že strata pre organizátora v prípade zrušenia koncertu by bola nižšia ako jeho sobotnajšia podoba, čiže v konečnom dôsledku budte radi, že koncert bol…to je celé, nikoho nechcem ospravedlňovať, tie chyby tam boli, nikto to nepopiera a tatkiež každý má právo vyjadriť svoj názor, aj keď nie je pozitívny (ja tiež nesúhlasím, že keď si zaplatil, tak buď rád, že máš aspoň niečo, keď ťa nasral biletár, je normálne, že sa sťažuješ)...ale treba sa na vec (koncert+afterparty) pozrieť aj inak a nie len sťažovať sa…keď sa ti nepáči ako niekto pre tvoju radosť niečo spraví, musíš to skúsiť sám…that´s all

[ Príspevok bol upravovaný: 06 november 2007 06:14 PM vykonal Krtulko ]
 
 
Pridané: 06. november 2007 o 06:26 PM   [ # 54 ]
Little 15
Hodnosť
Počet príspevkov:  5
Registrovaný  2007-11-06

V konecnom dosledku, ja sa nestazujem…prave naopak..smile..

 
 
Pridané: 06. november 2007 o 10:12 PM   [ # 55 ]
Painkiller
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  165
Registrovaný  2005-08-05

keď sa ti nepáči ako niekto pre tvoju radosť niečo spraví, musíš to skúsiť sám…

ja len hovorim ze ked si clovek za nieco zaplati,tak za svoje peniaze aj nieco ocakava.preco by som mal byt niekomu vdacny za to ze nieco urobil pre moju radost? ten niekto to hadam nerobil preto aby mne urobil radost .Ja som obycajny posluchac ktory si vyberie spomedzi sirokej ponuky,zaplati a ocakava ze uroven podujatia ktore si vybral ho nesklame.Samotny Camouflage boli bezchybny ale takato akcia to nieje len o kvalite toho co vydime na podiu.a o tom som tu pisal.este nieco,ja osobne sa nikdy nebudem o nic podobne pokusat,ako si naznacil,to by som nerobil pracu ktoru robim a uvedomujem si ake mam moznosti a schopnosti.nech to robi ten kto na to ma ,ale ked to robi tak nech to robi poriadne….... to je z mojej strany vsetko

 
 
Pridané: 06. november 2007 o 10:59 PM   [ # 56 ]
Spacewalker
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  22
Registrovaný  2006-11-10

Môj s(ú)kromný názor je, že by sme mali byť vďační- VŠETCI!!!- že niekto je ochotný a schopný aspoň nejaký koncert a nejakú akciu zorganizovať. Stojí to určite veľa nervov, stresov, vybavovania a v neposlednom rade peňazí. Camouflage, Depeche MODE, DeVision, Dave Gahan, Andrew Fletcher…veď sa tešte, že ste ich videli!!!

 
 
Pridané: 06. november 2007 o 11:52 PM   [ # 57 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  18
Registrovaný  2007-09-14
tanicka - 06 november 2007 09:59 PM

Môj s(ú)kromný názor je, že by sme mali byť vďační- VŠETCI!!!- že niekto je ochotný a schopný aspoň nejaký koncert a nejakú akciu zorganizovať. Stojí to určite veľa nervov, stresov, vybavovania a v neposlednom rade peňazí. Camouflage, Depeche MODE, DeVision, Dave Gahan, Andrew Fletcher…veď sa tešte, že ste ich videli!!!


Nuz skromna si… to sa v urcitych momentoch zivota ceni.
  Je tu velke ALE!
Cenim si snahu organizatora, je to narocne nieco zorganizovat… blablabla… keby vyslo vsetko perfektne bol by si hviezda.
To vis doba je zla. Ludia pracuju vsade-tade (niekedy ziju aj z vyplaty do vyplaty, ZIAL) , nesu zodpovednost za svoje rozhodnutia, ciny, riesenia… (v praci aj osobnom zivote)
Aj ja svoju pracu musim robit co najlepsie, pripadne chyby, omyly… niesu tolerovane, nesiem zato nasledky, nepomozu my akekolvek vyhovorky.
A preto taktiez ocakavam od ostatnych to co ja pre nich nepriamo robim.
350 SK je pre niekoho vyplata za 8h v praci, na brigade…
Niektori ludia prisli na akciu v KOSICIACH ani nie koli Camouflage, ale hlavne koli nalade AFTER party… taze dasa povedat ze 1 den niekto odpracoval zadarmo. Nehovori sa tomu kradez? A este kradez casu, namahy… to je takmer na BASU grin.
Mam aj listok z ticketportalu, na listku je napisane “koncert CAMOUFLAGE + party 80`...”.
Preklep? Tazko!
Kebyze robis na stanici a nahlasis prichod vlaku na tretu kolaj, vlak pride na druhu… vysvetluj
komukolvek ze si sa pomylil, nuz neviem kto poprata ten crevny sajrajt na druhej kolaji.
To mas take akoze zo zivota grin.
STACI POVEDAT “PREPACTE ZLYHAL SOM”!.. omacku si nechaj pre fararka…

[ Príspevok bol upravovaný: 07 november 2007 12:14 AM vykonal samireez ]
 Signatúra 

http://www.fundm.sk

”...máme právo protestovať, myslieť a hovoriť  podľa seba? vážne?”

 
 
Pridané: 07. november 2007 o 06:33 AM   [ # 58 ]
Spacewalker
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  22
Registrovaný  2006-11-10

Preboha, veď nešlo o život!!!

 
 
Pridané: 07. november 2007 o 01:48 PM   [ # 59 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  655
Registrovaný  2004-04-23

suhlasim vo vsetkych bodoch a odstavcoch s MARJONom, taketo akoze ospravedlnenie zo strany organizatora je nepriatelne a urazajuce, uzivatel Krtulko pre mna skoncil na celej ciare svojimi vyjadreniami… neuveritelne kam az siaha ludska pycha… a nezvladnutie kritiky do vlastnych radov…

 Signatúra 

electrowired / Collection

 
 
Pridané: 07. november 2007 o 01:55 PM   [ # 60 ]
Little 15
Hodnosť
Počet príspevkov:  5
Registrovaný  2007-11-06

No a ma niekto z KE koncertu fotky?

 
 
   
‹ Prvá  < 2 3 4 5 6 > 
4 z 6